دلیل سرد برخورد کردن مردها با زن مورد علاقه خود

۵ دلیل برای اینکه مردان با زنانی که به آنها علاقه دارند، سرد برخورد می کنند

آیا تعجب کرده اید که چرا وی با شما غیردوستانه یا سرد برخورد می کند در حالی که هیچ کاری که باعث ناراحتی وی شود، انجام نداده اید؟ در بسیاری از موارد، رفتار سرد وی می تواند نشان دهنده محبت در لباس مبدل باشد، اما چرا او اینقدر مسائل را پیچیده می کند؟ ممکن است درک برخی از این موارد برای شما دشوار باشد. امروز، ما تلاش می کنیم تا پاسخ این سوال را پیدا کنیم که چرا مردان در مواجهه با زنانی که آنها را دوست دارند، سرد برخورد می کنند.

۵ دلیل سرد برخورد کردن مردان به شخص مورد علاقه خود

۱- او نمی خواهد تند و سبک به نظر برسد.

او می خواهد شخصیت جدی خود را حفظ کند، اما این شخصیت ممکن است برای شما خشن به نظر برسد. ممکن است از اینکه نمی تواند تعادل خوبی برقرار کند دچار احساس ناامیدی شود. با بیان اینکه احساسات واقعی او را درک می کنید، می توانید به رفع این مشکل کمک کنید.

۲- شاید کمرویی زیاد مانع می شود که او با شما صحبت کند.

او به شدت شما را دوست دارد و نمی تواند به بیان چیزی جز “بله” و “آها” فکر کند. مغز وی کاملاً خالی شده است! او می داند که وحشت زده است و از اینکه در این خصوص مورد بازخواست یا آزار و اذیت قرار بگیرد، خرسند نخواهد بود. شما باید صبور باشید تا زمانی که وی آمادگی صحبت کردن را پیدا کند.

۳- او نسبت به دوستان مذکر شما حسودی می کند.

او نمی داند چگونه این احساس حساسیت و حسادت را بیان کند و آن را با رفتارهای غیردوستانه نشان می دهد. بهتر است به خاطر بیاورید که قبل از ملاقات با وی مشغول انجام چه کاری بوده اید. آیا در حال حرف زدن یا خندیدن با مرد دیگری بوده اید؟ بدانید که مردان نیز به اندازه زنان حسود و حساس بوده و می توانند دلخور شوند.

۴- او نمی خواهد دیگران بفهمند که به شما علاقه دارد.

اگر او پشت تلفن یا در پیام هایش مهربان و عاطفی بوده اما در محل کار یا تحصیل با شما سرد و رسمی رفتار می کند، احتمالاً نمی خواهد دیگران بدانند که نسبت به شما چه احساسی دارد. بویژه اگر او رییس یا مسئول شماست، خوش رفتاری بیش از حد باش ما ممکن است برای وی در محیط کار خوشایند نباشد. شما باید موقعیت وی را درک کرده و نسبت به این مساله چندان حساس نباشید.

۵- او بازی “سرد و گرم” را پیش گرفته است.

این مساله در بازی عشقی مرسوم است. او سعی می کند با سرد و گرم شدن توجه شما را به خود جلب کند. اگر مشکوک هستید که ممکن است چنین باشد، فقط او را رها کنید تا راه خود را ادامه دهد. دیر یا زود، ورق برگشته. او به سمت شما خواهد آمد. شما باید در این بازی مانند یک فرد عاقل و بالغ رفتار کنید.

اشتراک‌گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *