درباره ما

همه چیز از سال ۱۳۹۲ و مطالعه و بررسی ۳ گروه از بانوان شروع شد:

مادران آینده، مادران باردار، و مادران دارای نوزاد نوپا

مرحله اول، برنامه ریزی و آماده شدن برای به دنیا آوردن یک نوزاد سالم از نظر جسمی و ذهنی است که این موضوع، خود نیازمند وجود سلامتی در جسم و ذهن زن است.

در مرحله دوم، زنانی که حامله هستند تقریبا ۴۲ هفته از زندگی خود را در دوران بارداری به سر میبرند. در این ۹ ماه، تغییرات زیادی در بدن و خلقیات خود مشاهده میکنند و در کنار آن، تمام انرژی و تلاششان معطوف به نگهداری از جنین داخل بدنشان به بهترین شکل ممکن است.

و در مرحله سوم، بعد از به دنیا آوردن کودک، گاها پیچیدگی ها، مسائل و شاید هم بیماری های خاصی پدیدار میشود. در این مرحله است که دنیایی از سوالات و ابهاماتی برای مادران پدیدار میشود که نرسیدن به جواب و راه حل مشخصی برای آنها، استرس زا و نگران کننده است.

این دنیای بزرگ و پر ابهام و گاها ترسناک، ما را بر آن داشت تا به فکر خلق مرجعی بیفتیم که بتواند تمامی نیازهای بانوانی که در این ۳ مرحله قرار دارند را پوشش دهد.

بالاخره نطفه این کار در سال ۱۳۹۳ شکل گرفت. هنگامی که مدیران ما پس از سالها کسب تجربه در زمینه تولید محتوا و در نتیجه آشنایی و همکاری با نویسندگان حرفه ای و ویراستاران و سردبیران کاربلد  شروع به گردآوری تمامی این متخصصین در یک شرکت واحد و خلق نی نی نما کردند.

بعد از آن هدفی را برای خودمان تعریف کردیم:

نی نی نما باید به جایی برسد که سوالی نباشد که درباره کودک به ذهن پدر و مادر بیاید و مقاله ای راجع به آن در سایت نی نی نما پیدا نشود.

اما در کنار رسیدن به این هدف، قوانینی نیز برای خودمان تعیین کردیم. باید مطالب، مقالات و آموزش های موجود در سایتمان دارای ویژگی هایی باشد:

  • جدید، نو و بروز باشد
  • تایید شده و علمی باشد
  • کپی برداری و دست چین شده از سایر سایت های فارسی زبان نباشد
  • آموزش ها و توصیه ها بومی باشند و متناسب با فرهنگ، عرف و امکانات در دسترس خانواده ایرانی باشد.

به خاطر همین موضوع است که اکثر مطالب موجود در نی نی نما، از منبع معتبر ترجمه، ویرایش و منتشر میکنند.

نی نی نما به جرات یکی از پیشتازان تولید محتوا درمورد موضوع بارداری و مسائل مربوط به مادران و کودکان است و ما با افتخار خود را لایق عبارت “مرجع حرفه ای و کامل برای مادران باردار و والدین کودکان نوپا” میدانیم.