درمااوکسی چیست

درمااوکسی چیست، چه فوایدی دارد و برای چه کسانی مناسب است؟

درمااوکسی چیست؟ درمااوکسی (درمان مورد استفاده ستاره های سینما) یک جایگزین جدید برای بوتاکس محسوب می شود! این درمان، ثبت امتیاز شده در دانمارک، دو تکنیک جوان سازی را ترکیب کرده است: وراد کردن غیرتهاجمی سرم فعال در لایه های عمیق پوست و درمان با اکسیژن خالص که به نحو مناسب، متمرکز و فشرده شده است. انتخاب بهینه مواد تشکیل دهنده فعال با غلظت بالا شامل اسید هیالورونیک، عصاره سم مار (شبه بوتاکس)، آنتی اکسیدان ها، پیتیدها، ویتامین ها و مواد معدنی، اعمال آب رسانی، بازسازی و بالا بردن (لیفت) را تضمین می کند. تزریق اکسیژن سرم را همراه با اکسیژن خالص پرفشار وارد لایه های عمیق پوست می کند.

فواید و تاثیر درمااوکسی بر روی صورت، گردن و سینه

 • پر کردن چین و چروک ها
 • صاف کردن پوست در اطراف چشم ها
 • پر کردن لب ها
 • بهبود ساختار پوست
 • آبرسانی عمیق در سطح سلولی
 • بهبود انعطاف پذیری و خاصیت کشسانی پوست
 • بهبود گردی صورت
 • روشن سازی چهره
 • ایجاد ظاهر جوان و شاداب
 • درمااوکسی برای موها
 • سرعت بخشیدن به رشد موها
 • افزایش ضخامت و انعطاف پذیری موها
 • درخشش و نرمی طبیعی موها
 • افزایش آبرسانی به پوست سر
 • تحریک بازسازی سلولها
 • رفع مشکلات
 • تقویت یکپارچگی پوست

فواید و تاثیر درمااوکسی بر روی صورت، گردن و سینه

درمااوکسی صورت برای مبارزه با سالخوردگی

درمااوکسی می تواند چین و چروک های پوست را نیز از بین ببرد. ممکن است نتوانیم شما را در خوانندگی به مدونا برسانیم اما می توانید پوست شما را به زیبایی پوست وی برسانیم. بسیاری از سلبریتی های هالیوود ادعا کرده اند که بدون درمااوکسی نمی توانند از خانه خارج شوند و دستگاههایی در منازل و آرایشگران شخصی دارند که با آنها سفر می کنند تا مطمئن شوند که همواره بی نظیر به نظر می رسند. تمامی مدلها قبل از هر بار شوهای نمایشی و بازیگران درجه یک قبل از رفتن بر روی فرش قرمز از این روشها استفاده می کنند.

این درمان خنک کننده و جوان کننده می باشد. HA و ویتامین ها در اعماق پوست با کمک اکسیژن فشرده (اکسیژن با فشار بالا) و ابزاری که شبیه برس هوایی به نظر می رسد، وارد می شود.

این درمان با یک لوسیون آب رسان برای حفظ آبرسانی عمیق در پوست، خاتمه می یابد. HA و کلاژن به طور طبیعی در پوست بدن یافت می شوند و باعث می شوند شما جوان و سالم به نظر برسید. پس از ۳۰ سالگی، میزان این مواد بتدریج کاهش می یابد.

درمااوکسی چگونه کار می کند؟

ما در هنگام تنفس به بدن اکسیژن رسانی می کنیم و به همین دلیل ورزش کردن و فعالیت بدنی برای ما خوب است زیرا باعث افزایش میزان اکسیژن در بدن شده و بدن می تواند اعمال متابولیک خود را بهتر انجام دهد. شما با هر بار تنفس ۱۸% اکسیژن وارد شده به بدنتان را جذب می نمایید. بر اساس این فرض که اکسیژن برای بدن خوب است، بهتر خواهد بود که این ماده به صورت مستقیم بر روی پوست اعمال شود.

با افزایش سن، سطوح اکسیژن در پوست صورت به طور طبیعی به دلیل تضعیف گردش خون کاهش می یابد. با کمک به حفظ سطوح اکسیژن در پوست صورت، می توانید به سلامت پوست و جلوگیری از ظهور علائم سالخوردگی کمک نمایید.

استفاده از درمااوکسی به صورت مکانیسمی برای سرم های ضد سالخوردگی، میزان جذب آن را به شدن افزایش می دهد. سرم های با فشار بالا می توانند عمیق تر در لایه اپیدرم پوست نفوذ کرده و با جذب بهتر، مزایای بیشتری برای بدن به ارمغان بیاورند.

کرم های ضد سالخوردگی حاوی HA و کلاژن به علت اندازه مولکولی نمی توانند از لایه اپیدرم عبور کنند. با این وجود، اگر این مواد با فشار بالا و وزن مولکولی کمتر وارد پوست شوند، می توانند عمیق تر در لایه اپیدرم نفوذ کنند.

همچنین درمااوکسی می تواند برای از بین بردن باکتری ها و ایجاد پوستی سالم و تمیز و حتی رفع مشکلات آکنه و جوش صورت استفاده شود.

درمااوکسی چگونه کار می کند؟

در طول این درمان چه حسی خواهید داشت؟

این درمان بسیار آرامش بخش بوده و شما تنها احساس می کنید که هوای سرد بر روی صورت شما دمیده می شود و سرم اسید هیالورونیک و ویتامین ها وقتی به آرامی وارد لایه های عمیق پوست بدن شما می شوند، مانند یک ماساژور عمل می کنند. بدلیل استفاده از اکسیژن پرفشار، عملکرد این روش بسیار بهتر از کرم های ضدسالخوردگی می باشد. بعضی استفاده کنندگان از این روش حتی در حین اجرای آن به خواب می روند.

برای مشاهده نتایج درمااوکسی به چه مقدار زمان نیاز است؟

نتایج بلافاصله قابل مشاهده می باشند. پوست رنگ و روی یکنواختی به خود گرفته و درخشان و شاداب به نظر خواهد رسید. چین و چروک های پوست نیز از بین خواهند رفت.

یک بار استفاده از این درمان بلافاصله نتایج خود را نشان داده و می تواند برای شرکت در مجالس و مهمانی های خاص بسیار جذاب باشد. با این وجود، برای بهره مندی از نتایج کامل این درمان، توصیه می شود شما شش مرحله تحت این درمان قرار بگیرید تا جوان سازی پوست شما به طور کامل صورت پذیرد. در طول این مدت، اسید هیالورونیک و ویتامین ها که در اعماق پوست وارد شده اند، زمان لازم برای تحریک تولید عناصر ضروری برای جوان تر شدن پوست را خواهند داشت.

درمان ها را می توان به فاصله چند روز یا هر ماه یک بار انجام داد. توصیه می شود که درمان ها حداکثر هر شش هفته یکبار پیگیری شوند تا ترکیب تازگی پوست حفظ شود.

اشتراک‌گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *