جملاتی که زنان نمیدانند ولی برای مردان آزار دهنده است

۸ جمله زنانه که مردان را ناراحت می کند!!!

خانم ها گاهی درباره کارهای نامزدشان، از روی عشق و علاقه نظر نمی دهند. با این حال، بعضی وقتها چیزهایی می گویند می تواند باعث عصبانیت مرد شود یا غرور او را خدشه دار کند. ما درباره این موضوع از آقایان سوال کردیم و پرسیدم که چه حرفهایی از طرف همسرشان می تواند بیشتر آنها را عصبانی کند، و در نهایت لیست زیر را تهیه کردیم.

چه حرف هایی مردان را ناراحت می کند

۱- “تو نباید پول خودت را خرج این چیزها کنی! “

یکی از آقایان گفت “من می توانم پول خودم را هر طور و هر وقتی که بخواهم خرج کنم.” اگر شما نگران عادت پول خرج کردن آنها هستید، می توانید پیشنهاد دهید که هر دو برای یک هدف مشترک، مثل پس از اندازه کردن پول برای یک سفر دو نفره کار کنید.

۲- باید بیشتر ورزش کنی!

چه حسی خواهید داشت اگر نامزدتان به شما بگوید که “باید بیشتر ورزش کنی”؟ این حرف نه تنها بی ادبانه است، همچنین نشان می دهد که شما از ظاهر فعلی او راضی نیستید، و این می تواند به احساسات مردانه او آسیب بزند. اگر نگران سلامت او هستید، می توانید پیشنهاد دهید که رژیم غذایی خود را تغییر دهد یا از او بخواهید که با هم ورزش کنید.

۳- چرا وقت خودت را برای انجام این بازی تلف می کنی؟

شاید شما علاقه بیش از حد نامزدتان به آن بازی کامپیوتری را درک نکنید، در اینجا شما نمی توانید قضاوت کنید که او وقتش را تلف می کند یا نه. اگر احساس می کنید وقت زیادی برای انجام آن بازی می گذارد، از او بخواهید به شما هم یاد بدهید تا با هم بازی کنید.

۴- پختن غذاهای بی مزه به خاطر اینکه نگران سلامتی او هستید.

اکثر مردان دوست دارند که همسرشان غذاهای سالم برای آنها درست کند و از این موضوع ناراحت نمی شوند، اما اینکه زن عمداً و بخاطر اینکه نگران سلامتی همسرش است، غذا را بی طعم و مزه کند برایشان آزار دهنده است. پس بهتر است با هم کنار بیایید و غذایی درست کنید که هم خوشمزه و هم سالم باشد.

کدام حرف زنانه ، مردان را ناراحت می کند

۵- اگر از این وسیله استفاده نمی کنی، پس آن را دور بنداز

بسیاری از مردها از اینکه همسرشان به آنها بگوید چه چیزی را باید نگهداری و چه چیزی را دور بیندازند متنفرند. اگر از بهم ریختگی خوشتان نمی آید، با شوخی به او بگویید هیچ چیز مثل یک اتاق تمیز باعث بهتر شدن روحیه نمی شود.

۶- نامزد سابق من همیشه در کارهای خانه کمک می کرد.

شما نباید هیچوقت نامزد خود را با هیچ مرد دیگری مقایسه کنید، به خصوص با نامزد قبلیتان. اگر دوست دارید در کارهای خانه به شما کمک کند، بهترین راه این است که به شکلی ساده و مستقیم این را با او در میان بگذارید.

۷- آیا می خواهی برای همیشه در آن شرکت کار کنی؟

صحبت درباره کار می تواند مسئله حساسی باشد. دلیل عدم حمایت شما از کار فعلی او هر چیزی که باشد، مهم نیست. در عوض، از او بپرسید که آیا از بودن در آن شرکت خوشحال است یا به او بگویید که خستگی و افسردگی اش بعد از کار شما را نگران کرده است.

۸- امیدوارم داروهای تقویت کننده غریزه جنسی که برای تو گرفته ام، بتواند مفید باشد.

اظهار نظر درباره میل جنسی مسئله حساسی است. بعضی از مردان می گویند که هر چه فشار بیشتر در این زمینه به آنها وارد شود، احتمال اینکه بتوانند بهتر عمل کنند، کمتر است. در عوض، از او بپرسید چه چیزی را بیشتر دوست دارد و باعث تحریکش می شود و شاید به این شکل بتوانید به بیشتر شدن میل جنسی او کمک کنید.

اشتراک‌گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *