37 پیامک "صبح بخیر" عاشقانه برای شوهرتان؛ SMS های "صبح به خیر" انرژی زا برای همسرتان

۳۷ پیامک “صبح بخیر” عاشقانه برای شوهرتان؛ SMS های “صبح به خیر” انرژی زا برای همسرتان

همه دوست دارند که دیده شوند و بقیه به آنها بگویند که دوستشان دارند. وقتی در کنار مردی که بیش از همه در دنیا دوستش دارید، از خواب بیدار نمی شوید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید، این است که برای او یک پیام خوب صبحگاهی بفرستید تا او را مطلع کنید که او اولین چیزی است که در صبح به آن فکر می کنید. اگر در اول صبح به ذهنتان خطور نمی کند که چه چیزی بگویید، در اینجا برخی از ایده ها و مثال های پیام های شیرین صبح بخیر آورده شده است که می توانید برای عشق خود ارسال کرده و شوهرتان را شگفت زده کنید.

۳۷ اس ام اس “صبح به خیر” برای مرد زندگی تان

37 اس ام اس "صبح به خیر" برای مرد زندگی تان

۱٫ دیشب رویاهای من پر از افکار تو شد. تو واقعا مرد رویاهای من هستی. صبح به خیر عشق من.

۲٫ صبح به خیر به شیرین ترین مردی که یک دختر می توانست بخواهد. تو چراغ زندگی من هستی و قلب من را سرشار از شادی می کنی.

۳٫ صبح به خیر! فکر کردم که یک پیام از طرف من در هنگام صبح باعث سرحالی تو می شود. اگرچه ممکن است هنوز هم به کمی قهوه نیاز داشته باشی.

۴٫ خورشید می درخشد و قلب من برای تو می تپد. صبح روشن است و من منتظر دیدن لبخند تو هستم.

۵٫ امروز صبح از خواب بیدار شدم و می خواستم که من را ببوسی؛ پس فکر کردم تا عشقم را به تو ابراز کنم و وقتی بیدار شدی، باعث لبخند زدن تو شوم.

۶٫ هیچ کس در این دنیا شبیه به تو نیست. تو ستاره درخشان من هستی و من می خواهم فقط برای تو صبح به خیر آرزو کنم.

۷٫ یک پسر خوش تیپ مثل تو برای اکثر دخترها یک رویا است، اما تو واقعیت زندگی من هستی و کسی که دوستش دارم. صبح به خیر عزیزم.

۸٫ عشق من، زندگی من، خنده های من به خاطر وجود تو است. تو کلید قلب من برای الان و تا ابد را داری. صبح به خیر عزیزم.

۹٫ در اینجا کمی بغل کردن و بوسیدن وجود دارد که روز خود را شروع کنی. امیدوارم تا شب که ما همدیگر را می بینیم، دوام داشته باشند. روز خوبی داشته باشی عزیزم.

۱۰٫ تو هر روز زندگی مرا لمس می کنی، پس من می خواستم تا این افکار شیرین صبح را برای تو بفرستم تا بتوانی به من فکر کنی.

صبح به خیر عسلم. من عروسک خرسی خودم را دیشب همراهم نداشتم، اما منتظر هستم تا امروز در آغوش تو قرار بگیرم.

۱۱٫ صبح به خیر عسلم. من عروسک خرسی خودم را دیشب همراهم نداشتم، اما منتظر هستم تا امروز در آغوش تو قرار بگیرم.

۱۲٫ صبح به خیر پرنس شیرین من. هوا گرم است و آفتاب می درخشد، امروز عشقم را با خودت ببر تا روزت را فوق العاده کنی.

۱۳٫ بدون تو من جسم بدون روحم. داشتن شخصی به خاصی تو در زندگی من، هر روز لبخندی بر لب هایم می آورد.

۱۴٫ برخیز و بدرخش عزیزم. من افکار عاشقانه ام را برای از بین بردن کابوس هایی که ممکن است شب گذشته داشته باشی، برای تو می فرستم.

۱۵٫ باشد که روزت پر از افکار شاد باشد. این یک صبح زیبا است عشق من، به بهترین شکل از آن لذت ببر و بدان که من دوستت دارم.

۱۶٫ تو به زندگی من نور می بخشی، کابوس ها را از من دور می کنی، و باعث لبخند زدن من می شوی. صبح به خیر خوش تیپ، من عمیقا دوستت دارم.

۱۷٫ هیچ چیز بهتر از یک بوس صبح گاهی نیست، پس من عشقم را برای تو با نسیم صبح فرستادم تا به آرامی گونه ات را ببوسد.

۱۸٫ امیدوارم روزت به فوق العادگی روزی باشد که وارد زندگی من شدی. من دوستت دارم عزیزم و همیشه خواهم داشت.

۱۹٫ من باید خوش شانس ترین دختر روی کره زمین باشم که با فکر تو از خواب بیدار می شوم. صبح به خیر قلب من.

۲۰٫ تو سزاوار این هستی که هر صبح و شب دوست داشته شوی؛ پس من عشقم را در یک پیامک برای تو میفرستم تا باعث خنده تو در امروز شوم.

تو سزاوار این هستی که هر صبح و شب دوست داشته شوی؛ پس من عشقم را در یک پیامک برای تو میفرستم تا باعث خنده تو در امروز شوم.

۲۱٫ تو ستونی هستی که زندگی من را پایدار نگه می دارد. من دوستت دارم عزیزم و امیدوارم که روز خوبی پیش رو داشته باشی.

۲۲٫ صبح به خیر خوش تیپ! امیدوارم که روزت فوق العاده باشد. من نمی توانم صبر کنم تا خنده شب تو را همانطور که من را در آغوشت گرفته ای، ببینم.

۲۳٫ من عاشق پنکیک و وافل هستم! دوست داشتن تو به این معنا است که هیچ وقت مجبور به انتخاب کردن نیستم، ما می توانیم فقط صبحانه مان را با هم سهیم شویم. صبح به خیر عشق من.

۲۴٫ یکی از بهترین چیزها در دنیا، بیدار شدن در کنار کسی است که دوستش داری و ببینی که همانطور که بیدار می شود، لبخند می زند.

۲۵٫ از آنجایی که من اینجا به تماشای طلوع آفتاب می نشینم، نمی توانم از فکر کردن به تو دست بردارم و آرزو می کنم که ای کاش با من از این منظره زیبا لذت می بردی.

۲۶٫ شروع کردن روز وقتی تو در کنارم هستی، باعث می شود تا بهترین تلاش خودم را بکنم. نمی دانم که بدون تو باید چه کار کنم.

۲۷٫ برای اکثر افراد، قهوه راهی برای بیدار شدن است، اما برای من، یادآوری این است که می توانم روز دیگری را با عشق خود بگذرانم.

۲۸٫ صبح به خیر خورشید درخشان. با دانستن اینکه عشق تو در هر چیزی که بخواهم به آن برسم، از من حمایت می کند، نمی توانم منتظر بمانم تا روزم را شروع کنم.

۲۹٫ بیدار شدن در کنار تو به معنای این است که من تو را قبل از هر کس دیگری می بینم. حتی وقتی از هم جدا هستیم، تو همیشه در فکر من هستی.

۳۰٫ صبح ها همیشه برای من سخت است، اما دانستن اینکه هر روز در کنار تو بیدار خواهم شد، برای من بیدار شدن در صبح زود را راحت تر می کند.

صبح ها همیشه برای من سخت است، اما دانستن اینکه هر روز در کنار تو بیدار خواهم شد، برای من بیدار شدن در صبح زود را راحت تر می کند.

۳۱٫ بلند شو و بدرخش عشق من. این خورشید درخشان است، اما اینجا کمی بوس برای شیرین کردن روزت فرستادم. روز فوق العاده ای داشته باشی!

۳۲٫ من عاشق بیدار شدن در کنار تو هستم، و اکنون که تو شوهر من هستی، من این کار را تا ابد انجام می دهم. من دوستت دارم عشق من.

۳۳٫ من هیچ وقت از نوشیدن قهوه به اندازه ای که در کنار تو قهوه بنوشم، لذت نمی برم. من عاشقم و عمیقا دلم برای قهوه خوردن هایمان در هنگام صبح وقتی که از هم جدا هستیم، تنگ شده است.

۳۴٫ از آنجایی که نمی توانم یک روز بدون تو باشم، این پیام عاشقانه از من را همرات ببر تا امروز کار کنی. روز خوبی داشته باشی عشق من.

۳۵٫ من عاشق این هستم که صبح ها نور خوشید پوستم را لمس کند، پس فکر کردم که کمی گرما بفرستم و “صبح بخیر”، راه تو را می بوسد.

۳۶٫ من عادت داشتم تا شب ها بالشم را بغل کنم، اما اکنون هر روز با لبخند در کنار تو در هنگام صبح بیدار می شوم. صبح به خیر خورشید درخشان من!

۳۷٫ من نمی توانم صبر کنم تا هر روز صبح با هم بیدار شویم. تا آن زمان، این پیام های صبح بخیر به نزدیک تر کردن فاصله بین ما کمک می کند.

اشتراک‌گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *