۱۰ دلیلی که مانع رسیدن به ارگاسم در زنان می شود!

عدم ارگاسم در زنان، علت ارضا نشدن زنان هنگام دخول، درمان ارضا نشدن زن با دخول، عوارض ارضا نشدن زن، علت عدم تحریک در زنان، درمان لذت نبردن از دخول، اگر زن ارضا نشود چه میشود

۱- دفعات برقراری رابطه جنسی را افزایش دهید

 هر چه دفعات رابطه جنسی یک خانم کمتر باشد احتمال رسیدن او به ارگاسم هم کمتر می‌شود. بافت واژن نیاز به تحریکات مرتب دارد تا بیدار شود. داشتن روابط جنسی مکرر نه تنها باعث لذت بردن زن از رابطه جنسی می‌شود بلکه با بیدار کردن بافت واژن او را قدم به قدم به ارگاسم نزدیک خواهد کرد. توصیه می‌کنیم در هفته حداقل یک یا دو مرتبه رابطه جنسی داشته باشید.

۲- دغدغه ‌های ذهنی تان را کم کنید

سینه های کوچکی دارم، ران‌هایم بزرگ است. شکمم برجسته شده است، باسنم صاف است… خودزشت‌انگاری و دغدغه‌های ذهنی جلوی لذت بردن شما را از رابطه جنسی می‌گیرند و مانع رسیدن به ارگاسم هستند. برای اینکه به اوج لذت جنسی برسید خود را زیبا و جذاب بدانید. از مو و ناخن خود مراقبت کنید و از کرم مرطوب‌کننده غافل نشوید تا پوستی لطیف داشته باشید. مراقب تغذیه‌تان باشید و کمی ورزش کنید و از آنچه هستید لذت ببرید.

۳- از شکست نترسید

ترس از خوب نبودن در رابطه جنسی عامل استرسی است که مانع رسیدن به ارگاسم می‌شود. سه تحقیق انجام گرفته توسط محققان بلژیکی، فرانسوی و آمریکایی نشان داده است اضطراب از خوب نبودن یکی از دلایل عدم رسیدن به ارگاسم است. خود را آرام کنید و دست از ایده‌آل‌طلبی بردارید. سعی کنید در رابطه، خودتان باشید و اضطراب نداشته باشید. اما اگر نتوانستید، در زمانی غیر از رابطه جنسی در مورد این مساله با همسرتان صحبت کنید تا به شما کمک کند.

۴- مراقب مصرف داروهای ضد افسردگی باشید

داروهای ضدافسردگی در ارسال پیام لذت به مغز اختلال به وجود می‌آورند و رسیدن به ارگاسم را دشوار می‌ کنند. نیمی از افرادی که تحت درمان با داروهای ضد افسردگی هستند دچار اختلالات جنسی می ‌شوند.

۵- آموزش صحیح به فرزندان

آموزش مسائل جنسی به صورت اشتباه به کودک باعث می‌شود در بزرگسالی از رابطه جنسی لذت کامل نبرند. در صورتی که در کودکی مرتبا به شما گفته شده است که باید از دست زدن یا نگاه کردن به آلت جنسی خود شرم کنید و به واسطه این تربیت رابطه جنسی خوبی با همسرتان ندارید به روان‌پزشک مراجعه کنید.

۶- طلب نوازش کنید

در رسیدن به ارگاسم تنها زن مقصر نیست بلکه همسر او هم تقصیرکار است. زن برای رسیدن به ارگاسم به پیش ‌زمینه ‌های جنسی، نوازش و بوسه نیاز دارد.

۷- بحث نکنید

برای رسیدن به ارگاسم باید با همسرتان دوست باشید و عاشقانه او را کنار خود داشته باشید. بحث و جدل و دعوا موانع سرسختی در مقابل ارگاسم هستند. هر چه بیشتر با هم بحث کنید روابط جنسی و میل جنسی در شما کاهش می‌یابد و متعاقبا دیرتر به ارگاسم خواهید رسید.

۸- از ژل‌های آمیزشی استفاده کنید

بیش از یک‌ششم زنان از خشکی واژن هنگام رابطه جنسی رنج می‌برند. خشکی واژن مانع رسیدن زنان به ارگاسم است و مقاربت را دردناک می‌کند. برای پیشگیری می‌توانید از ژل‌های آمیزشی استفاده کنید.

۹- عفونت‌ها را درمان کنید

عفونت‌های ناحیه تناسلی می‌تواند مانع لذت بردن زنان از رابطه جنسی شود. هر چه سریع‌تر با مشاهده علائم عفونت با متخصص زنان صحبت کنید تا درمان آغاز شود.

۱۰- زود انزالی را درمان کنید

در صورتی که همسرتان دچار زود انزالی است، نمی‌توانید هرگز به ارگاسم برسید. برای ارگاسم واژینال به ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت رابطه جنسی نیاز است. مرد باید یاد بگیرد که چطور ارگاسم خود را کنترل کند و زن نیز بدون اینکه برای رسیدن به ارگاسم تمرکز کند باید حواسش به لذت بردن از رابطه جنسی باشد.

منبع خبر : niniplus

اشتراک‌گذاری
2 نظر
 1. عوامل زیادی بر ارضای جنسی زنان تاثیر می‌گذارد. سن تا حدودی تاثیر منفی بر ارضای جنسی دارد. اما رابطه رمانتیک و عاشقانه باعث ارتقای ارضای جنسی می‌شود. جالب است که زنان از نظر جنسی ارضا شده، دارای سطح میل جنسی هستند که دقیقا با میل جنسی همسرشان همخوانی دارد. شواهدی وجود دارد که طول آلت تناسلی مرد بر ارضای جنسی زنان موثر نیست اما قطر آن بر ارضای جنسی تاثیر دارد.
  صحبت کردن هم در مورد مسائل کلی زندگی و هم در مورد نیازهای جنسی قوی ترین عامل در دستیابی به ارضای جنسی زنان است. زنانی که از نظر جنسی خیلی دارای اعتماد به نفس هستند، توانایی ارگاسم و ارضای جنسی آنها در مقایسه با زنان کم اعتماد بیشتر است. هر چه زنان عاطفی‌تر باشند، ارضای جنسی آنها بهتر خواهد بود. شگفت انگیز است که حتی نوع مکالمه می‌تواند بر ارضای جنسی تاثیر بگذارد. مثلا ارتباط غیر کلامی در جریان رابطه جنسی نسبت به ارتباط کلامی در جریان سکس بیشتر باعث ارضای جنسی می‌شود.
  با توجه به اهمیت ارضای جنسی در دستیابی به سلامت و شادی و همچنین عوامل متعدد در ارضای جنسی، زنان و همسران آنها باید سلامت فیزیکی و عاطفی خود را حفظ کرده و در تمامی جوانب رابطه، عاطفی باشند. آنها باید با نیازهای جنسی همسر خود رابطه برقرار کرده و نیازهای جنسی خود را نیز به طور شفاف به او بیان کنند.

 2. چرا نمی توانم ارگاسم شوم؟
  این یک مساله عمومی است و به معنای وجود “اشتباه” در شما نیست. عوامل بیولوژیکی و جسمی زیادی وجود دارند که می توانند در ناتوانی در رسیدن به ارگاسم خانم ها موثر باشند.
  بیماری ها و عواملی که به سلامتی روانی آسیب جدی میرساند مانند بیماری مولتیپل اسکلروزیس و بیماری پارکینسون، جراحی های قبلی زنان و زایمان مانند هیسترکتومی یا جراحی های سرطان و گذشت سن همگی می توانند بر ارگاسم زن تاثیر بگذارند.
  همچنین این واقعیت وجود دارد که همه از لحاظ روحی و جسمی متفاوت هستند و آنچه برای شهوانی شدن یک شخص موثر و خوب باشد ممکن است برای فرد دیگر موثر نباشد. در نهایت، ارگاسم را مانند یک بازی امتحان کردن مداوم ، درون نگری و تمرکز بر کشف عوامل بیولوژیکی یا جسمی منحصر به فرد خود در نظر بگیرید و هر چه بیشتر شما خود را بشناسید بهتر میتوانید به ارگاسم برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *