فرمول پسردار شدن

فرمول پسردار شدن کشف شده است!!!

 

شما از ما پرسیده اید که راه های حتمی پسردار شدن کدامند؟، آیا فرمولی برای پسردار شدن وجود دارد؟، و ما برای آنکه راه حلی مطمئن برای پسردار شدن را به شما معرفی کنیم، از شما می خواهیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

راههای حتمی پسر دار شدن

جنسیت نوزادی که قرار است متولد شود، در طول تاریخ یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها بوده است. اما دلیل این اهمیت در دوره‌های مختلف و فرهنگ‌های گوناگون، متفاوت است. امروزه انتخاب جنسیت فرزندتان این امکان را به شما می‌دهد تا خانواده‌ای متوازن (از نظر جنسیت افراد) داشته باشید و به فرزندان شما نیز این اجازه را می‌دهد تا احساس اضافی بودن نداشته باشند. از آن جایی که امروزه بسیاری از والدین موفق می‌شوند تا جنسیت فرزندان خود را انتخاب کنند، شاهد عشق و علاقه‌ی بیشتر، طرد شدن کم‌تر و کوچک شدن اندازه‌ی خانواده‌ها هستیم. بسیاری از خانواده‌ها فقط به علت تلاش مداوم برای داشتن دختر یا پسر، فرزندان زیادی را به دنیا می‌آورند. اما در بسیاری از موارد دلایل موجه‌تری برای انتخاب جنسیت فرزند وجود دارد؛ دلایلی مانند احتمال به ارث بردن یک ناهنجاری ژنتیکی وابسته به جنس.

مطلب پیشنهادی: راهنمای پسردار شدن؛ معرفی تنها راه اثبات شده علمی برای باردار شدن جنین پسر

تعیین جنسیت جنین قبل از لقاح ؟!

جنسیت نوزاد در زمان لقاح تعیین می‌شود و بسته به اینکه سلول اسپرم حاوی چه کروموزوم جنسی باشد (X یا Y)، جنسیت جنین، دختر (XX) یا پسر (XY) می‌شود ؛ اما اگر شما قصد دارید که فرزندتان دختر شود یا پسر، بهتر است نکات جالب زیر را در نظر داشته باشید. ” البته باید بدانید که ممکن است حتی با رعایت تمام موارد زیر در نهایت جنسیت کودک شما آن چیزی نشود که می‌خواستید!

اما در هرصورت نکات زیر حداقل برای کسانی که سعی دارند تمام تلاش خود را بکنند تا پسردار بشوند، مفید است. البته بسیاری از مراکز باروری لزومی برای تعیین جنسیت جنین هنگامی که دلایل پزشکی وجود ندارد، نمی‌بینند.

راهنمای پسردار شدن به کمک روش‌های علمی

اگر شما برای باردارشدن از تکنیک‌های علمی یاری می‌گیرید، در تعیین جنسیت کودکتان دستتان بازتر است. با وجود اینکه این تکنیک‌ها مطمئن و جذاب هستند ولی یادتان باشد این روش‌ها پرهزینه، تهاجمی و گاهی بحث‌برانگیز هستند.

تشخیص ژنتیکی پیش از لانه‌گزینی (PGD)

این روش برای کمک به زوج‌هایی که طی آزمایشات ژنتیکی ناقل بیماری‌های وخیم وابسته به جنس تشخیص داده شده‌اند، به وجود آمد. این روش هم‌زمان با لقاح آزمایشگاهی (IVF) به کار می‌رود. به‌طور خلاصه، در این روش متخصصین یک سلول را از جنین در حال تقسیم جدا می‌کنند و جنسیت آن را تعیین می‌کنند و جنین با جنسیت مطلوب وارد رحم مادر می‌شود.

مرتب کردن اسپرم‌ها برای پسردار شدن

این تکنیک شامل جداسازی اسپرم حاوی کروموزوم Y از اسپرم حاوی کروموزوم X در آزمایشگاه و انتقال اسپرم با جنسیت مطلوب به داخل رحم زن از طریق روش تلقیح داخل رحمی (IUI) یا بارورسازی تخمک در آزمایشگاه است.

پسردار شدن با روش‌هایی کمی علمی

مطلب پیشنهادی:  مهمترین عامل برای پسردار شدن؟ | دستور گیاهی برای پسرزایی

راههای حتمی پسر دار شدن

پسردار شدن به روش شتل (Shettles method) یا روش زمان‌بندی‌شده

در این روش همه چیز بستگی به زمان‌بندی دارد. طبق روش شتل اسپرم حاوی کروموزوم Y سریع‌تر از اسپرم حاوی کروموزوم X حرکت می‌کند و طول عمر کم‌تری دارد. به همین علت اگر فرزند پسر دوست دارید، باید نزدیکی شما تا جایی که ممکن است به روز تخمک‌گذاریتان نزدیک باشد. گفته می‌شود نرخ موفقیت این روش تا ۷۵ درصد است. البته جز موارد ذکر شده، جزئیات دیگری هم هستند که کانال واژن را پذیرای یکی از دو اسپرم حاوی کروموزوم X یا Y می‌کند، مانند طرز قرارگیری هنگام نزدیکی یا اینکه زن به ارگاسم برسد یا نه.

فرمول پسردار شدن به روش ولان (Whelan method)

این روش مخالف روش شتل است و علم تا حدودی در آن دخالت دارد. اساس این روش بر این است که تغییرات بیوشیمیایی که در بازه‌های زمانی خاص در هر چرخه‌ی بدن زن رخ می‌دهد احتمال لقاح اسپرم دارای کروموزوم Y را با تخمک افزایش می‌دهد در حالی که در باقی زمان‌ها احتمال لقاح اسپرم حاوی کروموزوم X بیشتر است. در نتیجه برای داشتن فرزند پسر شما باید چهار تا شش روز قبل از تخمک‌گذاری نزدیکی داشته باشید. انتقاداتی که بر این روش وارد است این است که چهار تا شش روز قبل از تخمک‌گذاری نزدیکی داشتن، خیلی از زمان آزاد شدن تخمک فاصله دارد و اسپرم تا این حد توانایی زنده ماندن ندارد.

پسردار شدن با کیت‌های انتخاب جنسیت

برای تعیین جنسیت، کیت‌های متنوعی وجود دارد که اساس کار آن‌ها تغییر شرایط پیرامون اسپرم و تخمک (با استفاده از مکمل‌های طبیعی و مواد شست‌و‌شودهنده) است تا کانال واژن آماده‌ی دریافت اسپرم دارای کروموزوم X یا Y باشد. هر چند که بیشتر متخصصین ادعای این کیت‌ها را زیر سؤال برده‌اند.

روش های خانگی پسردار شدن

از دیگر روش‌های خانگی تعیین جنسیت کودکتان در آینده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

گایافنزین که در شربت سینه وجود دارد و مخاط بینی شما را نازک می‌کند دربخش‌های زنانه‌ی بدن شما نیز احتمالاً همین اثر را خواهد داشت. احتمالاً این اتفاق برای اسپرم دارای کروموزوم Y مطلوب‌تر است.

به ارگاسم رسیدن زن اسپرم را به دهانه‌ی رحم نزدیک‌تر می‌کند و باعث ترشح موادی می‌شود که محیط را قلیایی می‌کند تا احتمال رسیدن اسپرم حاوی کروموزوم Y که سریع‌تر نیز حرکت می‌کند به سلول تخمک بیشتر شود و احتمال پسردار شدن افزایش یابد.

شرایط اسیدی اسپرم‌های حاوی کروموزوم Y را از بین می‌برد. افزایش پتاسیم و نمک نیز کمک به پسردار شدن شما می‌کند. در نتیجه چند هفته قبل از لقاح از رژیم غذایی با خاصیت قلیایی (نه اسیدی) استفاده کنید.

به ورزش کردن ادامه بدهید و روی افزایش قدرت بدنی خود تمرکز کنید. در غیر این صورت کاهش وزن ممکن است منجر به دختردارشدن شما شود.

طرز قرارگیری حین نزدیکی که باعث نفوذ بیشتر می‌شود، باعث پیروز شدن اسپرم‌های دارای کروموزوم Y و دور شدن آن‌ها از ورودی اسیدی واژن می‌شود.

دخول عمیق‌تر اسپرم‌ها را بیشتر به تخمک‌ها نزدیک‌تر می‌کند و اسپرم‌های کندتر حاوی کروموزوم Y احتمال بیشتری برای رسیدن به تخمک خواهند داشت. در نتیجه قرارگیری در وضعیت سگی نیز برای پسردار شدن توصیه می‌شود.

تعداد اسپرم‌ها نیز یک عامل مهم است. واضح است که شمارش پایین اسپرم در هنگام شروع برای باردار شدن به نفع هیچ کدام از دو جنسیت پسر و دختر نیست ولی شمارش بالای اسپرم‌ها به نفع پسردار شدن شماست.

بنابراین اگر پسر می‌خواهید، بهتر است سه تا چهار روز قبل از رسیدن به تاریخ هدف (یعنی یک یا دو روز قبل از تخمک‌گذاری)، نزدیکی نداشته باشید. دمای اتاق در پسردار شدن مؤثر است، البته مردان قبل از نزدیکی می‌توانند از دوش آب سرد نیز برای بهبود طول عمر اسپرم استفاده کنند.

آقایان نیز با مصرف کافئین قبل از نزدیکی می‌توانند اسپرم‌های دارای کروموزوم Y فعال‌تری را تولید کنند.

خلاصه‌ی روش‌های غیرعلمی مورد استفاده برای پسردار شدن

 • داشتن رابطه‌ی جنسی نزدیک تخمک‌گذاری (کم‌تر از دو روز قبل از تخمک‌گذاری)
 • قرارگیری در وضعیت (پوزیشن) حالت سگی یا دخول از پشت هنگام آمیزش جنسی
 • به ارگاسم رسیدن زن
 • مرتبط با تعداد اسپرم‌ها، هنگامی که برای پسردار شدن تلاش می‌کنید سه تا چهار روز قبل از رسیدن به تاریخ هدف یعنی یک یا دو روز قبل از تخمک‌گذاری نزدیکی نداشته باشید.
 • قبل از نزدیکی، زن باید با محلول‌های قلیایی مناسب دوش بگیرد و مرد نیز باید با آب سرد حمام کند تا اسپرم‌های ضعیف‌تر دارای کروموزوم Y از بین نروند.

منبع خبر : mom

اشتراک‌گذاری
2 نظر
 1. سلام دوستان ميخواستم تجربه خودمو بهتون بگم
  من براي بچه اولم خيلي دلم ميخواست به جنسيت دلخواهم برسم كلي هم تو اينترنت رژيم جمع كردم و استفاده كردم اما موفق نشدم بعد خواستم از روش هااي وي اف براي انتخاب جنسيت استفاده كنم كه پزشك زنان من بهم گفت كه اون روش ها شديدا عوارض داره و سرطان سينه ميده تا اينكه خواهرم دكتر طاهره مختاريان رو بهم معرفي كرد و نهايتا تونستم به حنسيت دلخواهم برسم البته من بندر عباس بودم و شوهرم هم اصلا موافق نبود اما من تونستم از طريق تلگ رام باهاش ارتباط برقرار كنم و اصلا باورم نميشد كه بشه از راه دور اين همه راهنمايي بگيرم الان هم خدارو شكر ميكنم كه موفق شدم خدا اين راه رو جلوي پام گذاشت تا به آرزوي خودم برسم منم آدرس و تلفن دكتر مختاريان رو در اختيار شما قرار ميدم كه از خدا تشكر كرده باشم
  تهران سيد خندان ابتداي سهروردي شمالي خ سلطاني پلاك ٩ واحد۴
  تلفن ٨٨٧٤٦١٥٢-٠٢١

 2. نوشیدن قهوه توسط مردان قبل از داشتن نزدیکی سرعت جهش اسپزم های مردانه را افزایش می دهد.
  برای پسردار شدن باید از مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم بالا استفاده کرد و مصرف کلسیم محدود گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *