بهترین و معتبرترین مرکز آموزش ماساژ

بهترین و معتبرترین مرکز آموزش ماساژ

ماساژ از زمان باستان در بین اشراف زاده ها و کم کم در بین تمام افراد نیز جای گرفت تا به امروز که جزء یکی از بهترین راه های درمانی به حساب می آید، ماساژ به دلیل درگیر کردن عصب ها و عضلات نیز تاثیرات بسیار موثر و فوق العاده ای داشته که برای برطرف کردن خستگی، گرفتگی عضلات و بسیاری از موارد دیگر بهترین گزینه است. به جرعت می توان گفت که در سراسر جهان ماساژ چهره ای جدید به خود گرفته و به طور کلی توسعه یافته است. به همین خاطر چندین سال است که مراکز بسیاری در زمینه ماساژ شروع به فعالیت کرده و هر روز در حال پیشرفت و توسعه خدمات خود هستند. از طرفی نیز کمتر کسی از تاثیرات و معجزه های ماساژ بی اطلاع باشد، همین سبب شده است تا متقاضیان ماساژ زیاد بوده و حتی برخی ها به صورت مداوم نیز به مراکز ماساژ مراجعه می کنند.

آموزش ماساژ

مراکز ماساژ بسیاری نیز در سطح ایران مشغول به فعالیت هستند و برای تکمیل کادر خود نیاز به نیروهایی آموزش دیده و تخصصی می باشند که با تمام اصول و قواعد انواع ماساژ آشنا باشند. از این رو موسسه نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی نیز مفتخر به برگزاری کلاس ها و دوره های مبتدی تا پیشرفته انواع ماساژها می باشد. آموزشگاه نیک اندیشان نیز با برگزاری دوره های مبتدی تا پیشرفته ماساژ سعی بر این داشته تا هنرجویان را برای بازار کار آماده و همچنین پس از دوره معرفی به کار نماید. در دوره ماساژ نیز هنرجویان با تمام اصول و نکات انواع ماساژ اشنا شده و محتواهای منطبق با بازار کار را می آموزند، سپس بعد از دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هلوگرام از دانشگاه، فنی حرفه ای و آکادمی DNW انگلستان داده شده و معرفی به کار می شوند.

مراکز ماساژ

هنرجویان نیز پس از دوره به نزدیک ترین مرکز خدمات ماساژ به محل سکونتشان معرفی می شوند. یکی دیگر از ویژگی های موسسه نیک اندشان نسبت به سایر مراکز آموزشی نیز ارائه مدارک معتبر، معرفی به کار و همچنین تدریس توسط استادانی است که خود صاحب کسب و کار در همان زمینه می باشند تا تمام نکات مهم کار به خوبی به هنرجویان انتقال یابد. هزینه های دوره کاربر ماساژ نیز از سایر آموزشگاه ها کمتر بوده و همچنین می توان به صورت اقساط نیز پرداخت کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره ها می توانید با شماره های ۴۴۲۳۱۰۰۸ – ۴۴۲۳۹۲۰۳ تماس حاصل فرمایید.

اشتراک‌گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *