رابطه با دوست پسر

۸ ماجرایی که دوست پسر شما نمی خواهد درباره دوست پسر سابق تان بشنود!

در هر برهه ای از رابطه، صحبت در مورد تجربیات گذشته با شریک عاطفی ضروری است، تا دو نفر درک عمیق تری نسبت به یکدیگر پیدا کنند. با این حال، اگر با بی دقتی درباره شریک عاطفی سابق تان صحبت کنید، ممکن است به دوست پسر فعلی خود آسیب برسانید. این بار، بر اساس نتیجه نظرسنجی ما، “۸ داستان در مورد دوست پسر سابق تان که دوست پسر شما نمی خواهد آنها را بشنود” را معرفی می کنیم.

مطلب پیشنهادی: خیانت عاطفی در مقابل دوستی؛ مرز بین آنها کجاست؟

۱٫ وضعیت و حقوق دوست پسر سابق شما، به ویژه اگر آنها از دوست پسر شما بهتر هستند

“من احساس شکست می کنم.” وقتی وضعیت و حقوق شریک عاطفی سابق خود را عنوان می کنید، طرف مقابل تان احساس می کند بطرز ناخوشایندی درحال مقایسه شدن است. اگر شریک عاطفی سابق شما از موقعیت اجتماعی بالاتری نسبت به دوست پسر شما برخوردار است، نیازی به ذکر آن نیست مگر اینکه قصد داشته باشید دوست پسر خود را تحقیر کنید.

 رفتار با دوست پسر

۲٫ مواردی که در مورد دوست پسر قبلی خود دوست داشتید ، مانند: “او مهربان بود”

“من تعجب می کنم ،آیا هنوز او را فراموش نکرده اید؟” بعضی از افراد وقتی چیزهای خوبی در مورد شریک سابق خود ذکر می کنید ناراحت می شوند. نیازی نیست که از شریک سابق خود بد بگویید، اما لازم هم نیست که عمداً از او تعریف کنید.

۳٫ خاطرات شما ، مانند اولین بوسه تان

“من نمی خواهم او در مورد روابط فیزیکی گذشته اش به من چیزی بگوید زیرا من شروع به تصور کردن همه چیز می کنم.” بعضی از افراد نمی خواهند از جزئیات تجارب دوست دخترانشان بدانند. مواظب باشید، زیرا اگر خودتان را در خاطرات تان غرق کنید و با بیان جملاتی مانند “من در اولین دیدار عصبی بودم” ممکن است دوست پسر خود را ناراحت کنید.

۴٫ دلایل بهم زدن رابطه با دوست پسر سابق تان

“اگر این مسئله جدی است، من نمی دانم چگونه واکنش نشان دهم …” هنگام توضیح دلیل جدا شدن از شریک سابق خود باید مراقب باشید. اگر واقعاً می خواهید به دوست پسرتان بگویید، باید منتظر بمانید تا چندین قرار ملاقات بگذارید و یک رابطه قابل اعتماد برقرار کنید.

چگونه با پسر دوست شویم، دوست پسر من،

 

۵٫ مکانهایی که با دوست پسر قبلی تان می رفتید

“از این به بعد، من به هر قیمتی شده از رفتن به آنجا اجتناب خواهم کرد.” همچنین باید از صحبت کردن در مورد مکانهایی که شما و شریک عاطفی تان در گذشته برای قرار ملاقات هایتان میرفتید هم خودداری کنید. اگر دوست پسر شما همان ایده های قرار قبلی شریک سابق شما را پیشنهاد می کند، یا باید چیزی نگویید یا مکان دیگری را به آرامی پیشنهاد دهید.

۶٫ مقایسه دوست پسر خود با دوست پسر سابق تان، جملاتی مانند: “شریک سابق من این کار را برای من انجام می داد!”

“این کار نهایت زیرکی او است، در مورد شریک سابقش صحبت می کند تا به چیزی که می خواهد برسد.” وقتی شروع به صحبت کردن درباره کارهایی که شریک سابق تان برای شما انجام داده است، می کنید، بعضی از افراد ناراحت می شوند. اگر می خواهید مقایسه ای انجام دهید، فقط در مواقعی که از رفتار دوست پسرتان راضی هستید، باید این کار را انجام دهید ، مانند: “این اولین باری است که کسی این کار را برای من انجام می دهد!”

۷٫ صحبت درباره ظاهر شریک سابق، مانند “دوست پسر سابق من قد بلند بود”

“من می توانم بدنم را ورزش دهم، اما در مورد قد خود نمی توانم کاری انجام دهم.” وقتی چیزی در مورد اندام دوست پسر خود ذکر می کنید مراقب آن باشید. بهتر است حتی از اظهارنظرهای گاه به گاه مانند “خیلی سینه پهنی ندارید” خودداری کنید، زیرا ممکن است دوست پسر شما فکر کند که با دوست پسر سابق تان مقایسه می شود.

چگونه با دوست پسر رفتار کنیم

۸٫ وقتی شریک سابق خود را می بینید ، مانند “دیروز در محل کارم تصادفی دوست پسر سابقم را دیدم”

بدترین چیز وقتی است که او بعد از دیدن شریک سابق خود آن را به من گزارش می دهد. ” افراد اساساً نمی خواهند شما با شریک سابق خود تعامل داشته باشید. اگر چاره ای ندارید و باید شریک سابق تان را در محل کارتان ببینید، یا دلایل منطقی دیگر با کنترل شما برای دیدن او وجود دارد، به دوست پسر خود این موضوع را اطلاع دهید. برای جلب اطمینان دوست پسر خود باید باملاحظه باشید.

اشتراک‌گذاری
یک نظر
  1. واقعا متاسفم به خاطر این مطالبی که می گذارید توی سایت، اصلا توجهی به فرهنگ ایرانی ندارید. ترجمه سبک زندگی غربی را نوشتن هنر نیست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *