3 پیشنهاد جذاب و کاربردی برای لباس پوشیدن بعد از زایمان؛ پیدا کردن لباس مناسب بعد از زایمان

۳ پیشنهاد جذاب و کاربردی برای لباس پوشیدن بعد از زایمان؛ پیدا کردن لباس مناسب بعد از زایمان

بچه دار شدن یک اتفاق هیجان انگیز در زندگی خانوم ها است. با این وجود، پیدا کردن لباس مناسب بعد از زایمان می تواند برای مادر یک چالش باشد. همانطور که همه می دانند بدن خانوم ها در طی بارداری دچار تغییرات زیادی می شود؛ اما خانوم ها باید متوجه تغییرات بعد از زایمان خود هم باشند. از تغییرات برآمدگی شکم تا سایز کفش که مادر را شگفت زده می کند، می تواند واقعا مانع شیک پوشی و به روز شدن مادر باشند. اما باکمی تغییر دادن سبک لباس های کمدتان بعد از بارداری می توانید یک مادر شیک و به روز باشید.

روش اول: تغییرات بدنتان بعد از زایمان را پیش بینی کنید

تغییرات بدنتان بعد از زایمان را پیش بینی کنید

۱٫ به خودتان زمان بدهید. بدن شما بعد از زایمان با تغییراتی مواجه می شود. هفته ها طول می کشد که رحم به حالت طبیعی قبل از تولد کودک برگردد. قبل از اینکه تعداد زیادی لباس جدید برای کمدتان بخرید، به بدنتان به ویژه شکمتان زمان بدهید تا به حالت قبل از بارداری برگردد.

۲٫ برای خرید کفش آماده شوید. پاهای خانوم ها در زمان بارداری متورم می شود؛ اما آیا می دانستید که ممکن است بعد از زایمان پاها برای همیشه بزرگ بمانند؟ زمانی که برای خرید لباس های جدید کمدتان بعد از زایمان آماده می شوید، تصور نکنید که سایز کفش های شما تغییری نکرده است. سایز پاهایتان را اندازه بگیرید تا یک جفت کفش جذاب را که کاملا اندازه پاهایتان است پیدا کنید.

۳٫ مراقب سینه ها باشید. بلافاصله بعد از زایمان سینه ها متورم و دردناک می شوند. ممکن است حتی بعد از شیردهی سینه ها نشت پیدا کنند و آویزان بشوند. این موضوع را موقع خرید لباس زیر و سینه بند به خطر داشته باشید.

۴٫ بدن جدیدتان را بپذیرید. خودتان را در آینه بررسی کنید؛ فرم کلی بدنتان تغییر کرده است. شما یک موجود زنده را به مدت ۹ ماه در بدنتان حمل کرده اید و بدنتان دچار تغییرات زیادی شده است. ممکن است این تغییرات، ظاهر کلی تان را عوض کرده باشد و از حالت گلابی به شکل سیب تغییر پیدا کنید. شما به بررسی خودتان برای پیدا کردن فرم جدید تان نیاز خواهید داشت.

روش دوم: به گذشته و چیزی که قبل از بارداری به آن تعلق داشتید، برگردید

به گذشته و چیزی که قبل از بارداری به آن تعلق داشتید، برگردید

۱٫ پوشیدن برخی لباس های باردای مادران را جذاب و زیبا می کند. بدن بعد از زایمان دچار تغیرات زیادی می شود. هفته ها طول می کشد که رحم به حالت طبیعی سایز قبل از تولد کودک برگردد. برای مقابله با برامدگی شکم بعد از زایمان می توانید چند لباس جذاب مادرانه که ظاهر زیبایی به شما میدهند را انتخاب کنید. روپوش های (تاپ) راحت و آزاد مخصوصا با دور کمر های تنگ، منحنی های بدن شما را برجسته و بد نشان خواهند داد، اما به برامدگی های ناصاف توجه نکنید.

۲٫ ژاکت کش بافت بپوشید. ژاکت های کش بافت یک لباس اصلی در کمد لباس هر خانومی هستند. آنها را به خرید بعد از زایمانتان اضافه کنید تا به مخفی کردن برامدگی های شکم شما کمک کنند. این ژاکت های شیک می توانند به پنهان کردن سینه متورم و نشت دار در چند هفته اول بعد از زایمان هم کمک کند.

۳٫ با پوشیدن لباس های مشکی جذاب به نظر برسید. لباس های کوتاه مشکی مانند ژاکت، عضو ثابت لباس های کمد خانوم ها هستند. برای انتخاب لباس های رسمی بعد از زایمان، لباسی را بپوشید که پوشاننده و جذاب باشد. یک لباس کوتاه مشکی عالی است، درحالیکه تغییرات تازه شما را می پوشاند، ظاهر بعد از زایمانتان را برجسته تر نشان می دهد.

۴٫ اندامتان را با پوشیدن بعضی گن ها اصلاح کنید. گن ها می توانند جزء لباس های ثابت بعد از زایمان باشند چون آنها می توانند اندام را برجسته و جمع کنند. گن می تواند یک وسیله اضافی خوبی هم باشد که شلوار های جینی که قبل از بارداری می پوشید را دوباره اندازه شما کند.

روش سوم: لباس ها و لوازم جانبی (اکسسوری) جدیدی را پس از زایمان بخرید

لباس ها و لوازم جانبی (اکسسوری) جدیدی را پس از زایمان بخرید

۱٫ با پیراهن های که زیر و رو دارند خودتان را بپوشانید. پیراهن هایی که  با بندی از کنار بسته می شوند به طور شگفت انگیزی مادران را نشان می دهد. این نوع پیراهن ها برای خانوم ها بعد از زایمان انتخاب عالی هستند چون آنها برامدگی ها را کاهش و اما انحنای بدن را هنوز برجسته نشان می دهند. این لباس ها خیلی کاربردی هستند چون شیردهی را هم آسان می کنند.

۲٫ با ژاکت های تونیکی اندامتان را جمع کنید. ژاکت های تونیکی راحت و به همان اندازه شیک هستند. یقه های پهن آنها خیلی زنانه و زیبا هستند و پوست را کمی بیشتر نشان می دهند. این لباس ها به دلیل بلندی ژاکت توجه کمتری را به سمت شکم و باسن جلب می کنند، چون آنها را می پوشانند.

۳٫ با پوشیدن لباس های کشی راحت باشید. اگر می خواهید بعد از زایمان راحت و شیک باشید، لباس های کشی بپوشید. البته اگر بدن شما هنوز دچار تغییراتی است، پوشیدن این لباس ها می تواند کمی سخت باشد. گاهی اوقات، درست ترین پاسخ می تواند راحت ترین و به روز ترین مدل های زیر باشد. چند لباس کشی و راحت مانند شلوار ورزشی یوگا به کمد لباس هایتان اضافه کنید.

۴٫ لباس پارچه ای که جذب نباشد را بپوشید. این لباس ها برای راحتی شما هستند، پس صرف نظر از اینکه چطور دیده می شوید و دیگران چه فکری می کنند آنها را بپوشید چون شما یکی از بهترین موهبت های طبیعت را در اختیار دارید. به شکل بدنتان افتخار کنید. یکی از این روش ها پوشیدن لباس هایی است که جذب نباشند و به جای آن پیراهن های پارچه ای و آزاد بپوشید.

۵٫ اکسسوری (لوازم جانبی) استفاده کنید. با به دنیا امدن کودک حالا شما یک مادر پرمشغله هستید. ممکن است وقت برای انتخاب لباس های خوبی برای کمدتان نداشته باشید. اما می توانید تعدادی اکسسوری شیک برای راحتی و ظاهر خوب به لباس هایتان اضافه کنید. یک شال رنگارنگ با یک ژاکت با رنگ خنثی ست کنید تا ظاهرتان را بهتر نشان دهد. یک کمربند پهن دور پیراهن آزادتان ببندید تا کمرتان مشخص شود و  عرض آن را پنهان کند. از گوشواره و دسبند درخشان استفاده کنید چون آنها توجه را به جای شکم، به گوش و دست جلب می کنند.

اشتراک‌گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *