۱۰ دلیل محکم برای کنار گذاشتن رابطه مقعدی!

مضرات رابطه مقعدی، خونریزی بعد از رابطه مقعدی، فواید رابطه مقعدی، درمان خونریزی بعد از رابطه مقعدی، عوارض رابطه از پشت، عوارض رابطه مقعدی با همسر ، رابطه مقعدی با دختر

رابطه مقعدی یکی از خطرناک‌ترین روش‌های رابطه جنسی است که می‌تواند در انتقال بیماری‌های رابطه جنسی (STD) بسیار موثر باشد؛ با وجود استفاده از روان کننده‌ها، روغن، اسپری، ‌کاندوم و… و احتمال کاهش درد در حین رابطه مقعدی، این رابطه همچنان خطرناک خواهد بود و پزشکان آن را توصیه نمی‌کنند. زیرا در این روش احتمال زخم شدن و امکان انتقال خون آلوده بین زن و مرد بالا می‌رود.

از دیگر عوارض این رابطه آسیب دیدن اسفنکتر مقعدی است که این موضوع می‌تواند در سنین بالا به عدم توانایی در کنترل مدفوع منجر شود. در این صورت مدفوع به صورت ناخواسته و غیر ارادی از دریچه مقعد خارج شده و همیشه آثاری از مدفوع در لباس زیر مشاهده می‌گردد.

۱۰ دلیل برای کنار گذاشتن رابطه مقعدی!

۱٫ مهمترين عارضه اي که رابطه از طريق مقعد (پشت یا دُبُر) براي زن دارد اين است که چون لذت حقيقي جنسي براي زن از طريق مقاربت از فرج و مجراي تناسلي حاصل مي شود نه از طريق مقعد، بنابراين زن دچار سرد مزاجي و بي ميلي جنسي شده و در آينده نزديک خود را موجودي مي يابد که وسيله دفع شهوت شده و خودش نبايد از اين عمل خدادادي لذتي ببرد.

۲٫ زن در اين نوع ارتباط دچار درد بسيار شديدي خواهد شد كه گاه تا مدتي امكان راه رفتن درست را از او خواهد گرفت ضمن اينكه اين درد فراوان، هيچ لذتي از اين رابطه جنسي براي او باقي نخواهد گذاشت.

۳٫ از آنجا که ساختمان مقعد طوري است که ظرفيت پذيرش آلت مرد را ندارد (برخلاف واژن يا فرج که خاصيت ارتجاعي و لغزنده دارد) و هر لحظه امکان آسيب ديدگي ماهيچه حلقوي (اسفنگتر) دهانه مقعد و حتي پارگي آن وجود دارد. درنتيجه زن گرفتار درجاتي از بي اختياري مدفوع شده و نيازمند جراحي و عوارض بعدي مي شود. چون مرد در حال لذت جنسي فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لحظه مي تواند به زن آسيب فيزيکي وارد کند.

۴٫ مقعد محل ذخيره فضولات دستگاه گوارش (مدفوع) است که حاوي ميکروبها فراواني است. در اثر مالش و دخول آلت مرد اين ميکروبها مي توانند وارد دستگاه تناسلي مرد شده خود و او را به عفونتهاي خاصي مبتلا سازند. در حالي که مقاربت از راه واژن يا فرج چنين عوارضي به همراه ندارد.

۵٫ مخاط مقعد بسیار طریف و نازک است و احتمال پارگی و انتقال ویروس ایدز از طریق آن به داخل خون زیاد است و حتی یکی از علل شیوع ایدز در غرب از طریق جنسی لواط و مقاربت از طریق مقعد است.

۶٫ از آنجا که دهانه مقعد دارای ماهیچه ای حلقوی است، مانند یک کش محکم دور آلت مرد را گرفته و در لحظه خروج منی مانند یک سد عمل می کند و در اثر این عمل احتمال پس زدن منی به عقب و فشار به کیسه های منی و غده پروستات و عوارض ناشی از آن خیلی زیاد است.

۷٫ و دیگر اینکه از جمله عوارض مقاربت از راه مقعد ابتلای مرد به زود انزالی در آینده است و در نتیجه نمی تواند آنگونه که باید از همبستری با همسرش لذت ببرد و بنابراین دچار سردمزاجی شده و مشکلات روحی پیدا خواهد کرد.

۸٫ با توجه به این که ، سیستم فیزیولوژیکی زن این چنین است که لذت حاد و حقیقی جنسی را معمولا از همان مجرای طبیعی و خدادادی اش احساس می کند، از این رو با مجامعت از همان طریق طبیعی ، رابطه ای دو طرفه برقرار شده و دو طرف به نحو رضایتمندی از یکدیگر لذت می برند، اما نزدیکی از مقعد نمیتواند صد درصد برآورده کننده ی حاجت روحی و جنسی زن باشد، در ادامه ی این فرآیند زن با عدم اشباع و ارضا میل جنسی برخورد کرده و نوعی روان پریشی در ابعاد عصب و عاطفه پیدا می کند خلاصه اینکه او در این حالت ، فقط ابزاری برای لذت بری یک سویه ی مرد قرار گرفته و نمی توان عکس العمل مناسب آن هم با جهت گیری لذت بری متقابل جنسی داشته باشد.

۹٫ در ادامه‏ روند قبل، مرد همچنان به پر کردن ظرفیت جنسی خود مشغول شده و در عرض چند لحظه کوتاه به حدّ بالای کام‏گیری (اُرگاسمِ فعّال) میرسد و سریعاً حجم بالای شهوت را با بیرون ریختن منی، تخلیه میکند. امّا طرف مقابل، به دلیل ویژگی دیر فعّالی جنسی، هنوز در تکاپوست تا به نحوی خود را هماهنگ با مرد کرده و دستِ کم به همان اندازه که او لذّت برده، غریزه را پاسخ دهد. ولی هنوز در نیمه راه است که مرد با ریخته شدنِ سریع (و بلکه ناخواسته ‏ی) منی به بیرون، به مرحله سرد حسیّ جنسی وارد شده و نمیتواند پاسخگوی خوبی به واکنشِ جنسی زن (که هم اینک گرمِ رابطه‏ سازی است) باشد.

در نتیجه این زن است که ناکام میماند و لذا همچنان برداشتِ زن و سهم جنسی اش کمتر از مرد خواهد بود (پس، در عین رضایت، کراهت هم باقی است. چون دیگر دل زن به این حالات خوش و آرامی نمی گیرد و به هر حال، درصدی – حتی اندک – از ضربه‏ های روحی به سیستم عصب و اُرگانیسم زن وارد میشود).

۱۰٫ اگر مبتلا به هموروئید هستید باید بدانید که رابطه جنسی مقعدی آن را بدتر میکند و باعث خونریزی میشود. 

اشتراک‌گذاری
4 نظر
 1. رابطه مقعدی هزار جور بلا سر خانوما میاره و مقعد بعد از یه مدتی حالت ارتجاعی شو از دست میده و دچار بی اختیاری مدفوع و هزار بیماری دیگه میشید. کوتاه نیایید شوهراتون فقط به فکر لذت خودشون هستن

 2. سلام
  زیادهم این حرف ها را باورنکنید.این بزرگنمایی ها که همیشه خلاف ان ثابت شده با عث بی اعتمادی خیلی ها به این مقالات می شود.
  من تا حالا مواردزیادی که رابطه مقعدی داشته اندرا تحقیق وبررسی کرده ام وسالیان زیادی است که این رابطه را دارندولی تا کنون دچارهیچ گونه مشکلی نشده اند.
  متاسفانه ما به جای تحقیقات اساسی داریم یه مقالاتی را انتشارمی دهیم که اصلا هیچ بنای علمی وتحقیقی ندارند.

 3. برای کمتر کردن احتمال مدفوع در رابطه مقعدی از همه باید مطمئن شوید که مدفوع ندارید و روده شما پر نیست بنابراین باید قبل از آن از خالی بودن روده خود مطمئن باشید. معمولا هر شخصی روال رفع مشخصی دارد بنابراین قبل از دفع و خالی شدن روده نباید اقدام به رابطه جنسی مقعدی نمایید.

  اگر برای داشتن رابطه مقعدی برنامه مشخصی دارید قبل از آن از خوردن مواد غذایی که مدت زمان زیادی در روده می مانند اجتناب کنید. مثل غذاهای تند و چرب.

  برخی از افراد برای پاکسازی روده خود قبل از رابطه جنسی از تنقیه یا شستشوی داخل مقعدی استفاده می کنند. شستشوی داخل مقعدی فقط در صورتی که هر از گاهی باشد معمولا آسیبی نمیرساند. مثلا ماهی یک بار.

  همچنین برای کمتر شدن خطر خروج مدفوع هنگام رابطه از پشت می توانید دخول کم عمق داشته باشید.

  اگر آلت تناسلی شما کلاهک بزرگی دارد باید بیشتر مراقب باشید چون احتمال بیرون زدن مدفوع در مورد شم بیشتر خواهد بود.

  با این حال همیشه در زمان رابطه مقعدی این احساس را که می خواهید مدفوع کنید خواهید داشت. دخول مقعدی باعث می شود عضلات مانند زمان مدفوع کردن حرکت کنند بنابراین این حس طبیعی است. بنابراین حتی اگر روده شما خالی باشد احساس مدفوع داشتن به شما دست خواهد داد.

 4. من سه بار رابطه مقعدی داشتم ولی هردفعه فقط یکبار دخول نصفه نیمه صورت گرفته بعدش هیچ مشکلی در مقعد نداشتم.الان دو ماه بیشتر میشه که هیچ رابطه ای ندارم. ولی چندین روزه که با لمس کردن فهمیدم کنار سوراخ مقعدم انگار یک گوشت یا عضله دیگه ای هم هست که انگار نمیذاره سوراخ کاملا بسته بشه درد نداره و خونریزی هم نداره . درصورتیکه تواین دوران اصلا نزدیکی نداشتیم. علتش چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *