علت کمردرد و عقب افتادن پریود

عقب افتادن پریود و کمر درد | کمر درد دارم ولی پریود نمیشم!

اگر با وجود پریود منظم کمر درد دارید و همچنین زمان قاعدگی شما عقب افتاده می توانید از بیبی چک استفاده کنید. بهترین زمان برای آزمایش بارداری خانگی یا بیبی چک زمانی است که پریودی شما به تاخیر افتاده باشد…

عقب افتادن پریود و کمر درد، کمر درد دارم ولی پریود نمیشم، کمردرد و تاخیر پریود، عقب افتادن پریود و درد زیر شکم، علائم بارداری بعد از عقب افتادن پریود، آیا کمر درد نشانه حاملگی است، عفونت و عقب افتادن پریود، عقب افتادن پریود وتیر کشیدن تخمدان، علائم بارداری قبل از عقب افتادن پریود

علت کمردرد و عقب افتادن پریود

اگر چنانچه شخصی سیکل قاعدگی مرتبی دارد و زمان پریود اش عقب افتاده میتواند یکی از علایم باردار شدن باشد. البته برخی عوامل دیگر مانند بیماریها و دلایل روحی نیز میتواند منجر به تاخیر افتادن عادت ماهیانه شخص گردند.

برخی از شایع ترین دلایلی که ممکن است سبب یه عقب افتادن پریود در بدن زنان شوند، عبارتند از:

• وجود استرس بیش ازحد در زنان
• داشتن اضطراب شدید در مورد موضوعی نگران کننده
• ورزش نمودن بیش از اندازه خانم ها
• داشتن اضافه وزن و کم بودن وزن زنان
• داشتن سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)

کمردرد نیز می تواند از نشانه های نزدیک شدن به دوره قاعدگی باشد، اما همچنین نشانه ای از حاملگی هم است.

گرفتگی کمر و درد شکم یا لگن در بسیاری از زنان قبل از دوران قاعدگی رخ می دهد. این علائم اغلب برای زنان مبتلا به سندروم پیش از قاعدگی رنج آور است. با این حال برخی زنان ممکن است در مراحل اولیه بارداری، درد کمر و گرفتگی خفیف شکمی داشته باشند.

اگر با وجود پریود منظم کمر درد دارید و همچنین زمان قاعدگی شما عقب افتاده می توانید از بیبی چک استفاده کنید. بهترین زمان برای آزمایش بارداری خانگی یا بیبی چک زمانی است که پریودی شما به تاخیر افتاده باشد.

تمام بیبی چکها با شناسایی میزان هورمون گنادوتروپین جفتی انسانی یا هورمون بارداری در نمونه ادرار، وضعیت بارداری شخص استفاده کننده را مشخص می کنند. معمولا، اکثر بیبی چک ها، بدون اشتباه حامله بودن و یا نبودن فرد استفاده کننده را به او نشان می دهند.

اما چگونه علائم پریود و بارداری را از هم تشخیص دهیم؟

درد سینه

سندروم پیش قاعدگی: در طول سندروم پیش قاعدگی، ورم و حساسیت سینه در نیمه دوم چرخه قاعدگی شما اتفاق می‌افتد. این حساسیت می‌تواند متعادل و یا شدید باشد و زمانی که به پریود نزدیک می‌شوید حساسیت به حداکثر شدت خود می‌رسد. فراموش نکنید زنان عموما در سال‌های فرزند آوری علائم شدیدتری را از درد سینه تجربه می‌کنند.
در این حالت بافت سینه به خصوص در نواحی بیرونی ممکن است ناهموار و سفت باشد. همچنین در سندروم پیش قاعدگی ممکن است احساس کنید سینه‌تان پر شده است و از حساسیت و درد شدید آن رنج ببرید. عموما این درد با کاهش سطح پروژسترون در طول پریود و یا بلافاصله پس از آن از بین می‌رود.

بارداری:سینه شما در اوایل دوره بارداری ممکن است احساس درد و حساسیت به لمس داشته باشد و احساس کنید که سنگین شده است. از آنجایی که سطح پروژسترون شما در پی بارداری افزایش می‌یابد ممکن است چنین دردی تا مدتی ادامه داشته باشد.

خونریزی
پیش قاعدگی: به طور کلی در صورتی که مشکل شما پیش قاعدگی باشد نباید خونریزی داشته باشید، اما در صورتی که پریود شما آغاز شود خونریزی شدیدتر و سنگین‌تری را تا یک هفته تجربه خواهید کرد.

بارداری: برای برخی یکی از اولین علائم بارداری خونریزی آرام واژن است که عموما به رنگ صورتی و یا قهوه‌ای تیره نمایان می‌گردد. این نشانه عموما ۱۰ تا ۱۴ روز بعد از لقاح اتفاق می‌افتد و آنقدر نیست که نوار بهداشتی و یا تامپون را پر کند. این نوع خونریزی عموما برای یک تا دو روز طول می‌کشد و بسیار کوتاه‌تر از یک پریود عادی است.

تغییرات روانی
پیش قاعدگی: شما احتمالا در طول دوران پیش قاعدگی احساس بدخلقی و عصبانیت می‌کنید. همچنین ممکن است در این شرایط گاهی اوقات گریه کنید و مضطرب شوید. این علائم پس از آن که پریود شما آغاز شود از بین خواهد رفت.
ورزش و خواب می‌تواند در کنترل تغییرات روانی در دوره پیش قاعدگی به شما کمک کند. با این وجود اگر احساس ناراحتی، ناامیدی، کمبود انرژی و خستگی را برای دو هفته و یا بیشتر احساس کردید ممکن است دچار افسردگی شده باشید. در این شرایط بهتر است با پزشک خود صحبت کنید.

بارداری: اگر باردار باشید نیز ممکن است تغییرات روانی را تا زمان زایمان تجربه کنید. عموما افراد در دوران بارداری احساساتی، عصبانی و هیجان‌زده هستند. انتظار برای دیدن عضو جدید خانواده می‌تواند باعث شود لحظاتی عصبانی و ناراحت باشید و گاهی گریه کنید.
زمانی که صحبت از پیش قاعدگی می‌شود این علائم می‌تواند نشانه‌ای از افسردگی باشد. از این رو، اگر نگران علائم افسردگی هستید و فکر می‌کنید به افسردگی رسیده‌اید حتما با پزشک خود مشورت کنید. برعکس در بارداری افسردگی طبیعی است و به راحتی می‌تواند درمان گردد.

خستگی
پیش قاعدگی: خستگی و کسالت در دوران پیش قاعدگی با توجه به وجود مشکلاتی مانند کم خوابی عادی است. این علائم با آغاز پریود از بین می‌رود. همچنین به خاطر داشته باشید ورزش می‌تواند میزان خواب شما را بهبود بخشد و خستگیتان را کاهش دهد.

بارداری: زمانی که شما باردار هستید، افزایش سطح هورمون پروژسترون می‌تواند خستگی شما را به وجود آورد. این نوع خستگی می‌تواند در سه ماهه اول بارداری شما بیشتر دیده شود، اما می‌تواند تا پایان دوران بارداری شما نیز ادامه یابد. برای این که بتوانید بدنتان را با این موضوع سازگار کنید باید به اندازه کافی غذا بخورید و به خوبی بخوابید.

حالت تهوع
پیش قاعدگی: اگر پریود شما رو به پایان باشد نباید تهوع و استفراغ را تجربه کنید، اما برخی ناراحتی‌های گوارشی مانند تهوع می‌تواند همراه با علائم سندروم پیش قاعدگی اتفاق بیفتد.

بارداری: تهوع بارداری یکی از قدیمی‌ترین و واضح‌ترین نشانه‌های بارداری در افراد است. این نوع تهوع از ماه دوم بارداری شما نمایان می‌شود. تهوع هم می‌تواند با استفراغ همراه باشد هم می‌تواند بدون استفراغ به وجود آید. با این حال باید بدانید که همه زنان این احساس تهوع را درک نمی‌کنند.

ولع و نفرت از غذا
پیش قاعدگی: زمانی که شما درگیر پیش قاعدگی باشید متوجه خواهید شد که عادات غذاییتان دچار تغییر شده است. احتمالا در این حالت شما دچار ولع به شکلات، کربوهیدرات، قند، شیرینی و یا غذا‌های نمکی خواهید بود. میزان این تمایلات در زمان بارداری متفاوت از زمان قاعدگی هستند.

بارداری: در این بارداری ممکن است دچار تمایلات شدید غذایی شوید و یا از یک سری از غذا‌ها کاملا متنفر گردید. در این حالت شما ممکن است به بو‌ها و طعم‌های خاصی احساس نفرت داشته باشید. این نشانه تا پایان دوره بارداری شما ممکن است ادامه داشته باشد.
همچنین شما ممکن است دچار اختلال هرزه خواری شوید. در این بیماری شما به غذا‌هایی مانند یخ، خاک، رنگ و یا تکه‌ای از فلز و … روی می‌آورید که هیچ ارزش غذایی ندارند. اگر احساس کردید چنین تمایلی در شما وجود دارد با پزشک خود صحبت کنید.

دل درد و دلپیچه دارم ولی پریود نمیشم

دل درد کمردرد دارم ولی پریود نمیشم

 

پیش قاعدگی: اگر شما دچار پیش قاعدگی باشید، ممکن است قاعدگی دردناک را تجربه کنید که در آن از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت دچار دلپیچه می‌شوید. این درد احتمالا در طول پریود کاهش می‌یابد و در پایان آن از بین می‌رود.
دل‌درد‌های قاعدگی پس از اولین بارداری شما و به مرور با افزایش سن از بین می‌رود. با این حال برخی از خانم‌ها در زمانی که وارد یائسگی می‌شوند دل درد بیشتری را تجربه می‌کنند.

بارداری: در اوایل بارداری ممکن است شما دلپیچه‌های کم و یا متعادلی را تجربه کنید. شاید به نظر این دل درد‌ها مانند دلپیچه‌های عادی دوران پریود به نظر بیاید، اما این نوع درد در قسمت پایین شکم و در کمر بیشتر احساس می‌شود.
اگر شما سابقه سقط جنین داشته‌اید، این علائم را جدی بگیرید و اگر کاهش نیافتند با پزشک خود مشورت کنید. احتمالا شما برای چند هفته تا چند ماه در دوران بارداری دل درد را تجربه خواهید کرد، اما اگر می‌دانید که باردار هستید و این دل درد‌ها با هرگونه خونریزی همراه بود سریعا به پزشکتان مراجعه کنید.

نتیجه گیری

علائم مختص و عمومی پیش قاعدگی: عدم خونریزی و افزایش ناگهانی اشتها
علائم مختص و عمومی بارداری: خونریزی کم واژن، تهوع و استفراغ
علائم مشترک: درد سینه و دلپیچه
مهم است که دلایل ایجاد چنین علائمی را در بدن خود بدانید، اگر باردار باشید هرچه زودتر متوجه شوید و سریع‌تر اقدام به مراقبت از خود کنید.

بهترین راه برای بیان تفاوت بین پیش قاعدگی و بارداری انجام تست بارداری است. همچنین وقتی علائم را بشناسید، می‌توانید تغییرات را در بدن خود متوجه شوید. در صورتی که دچار هر مشکل و یا سوالی شدید صبر نکنید و حتما با پزشک خود مشورت نمایید.

اشتراک‌گذاری
81 نظر
 1. من ۸روز پریود م عقب افتاده ولی کمر درد لگن درد مثل درد پریود م هست ولی قرار بود ۵بشم ولی الان ۱۲هست خیلی ممنون کمکم کنید

  1. تست بارداری انجام بدهید.

 2. من ۱۲ آذر نزدبکی بدون دخول داشتم مقدار از منی روی واژن ریخت بعدبادستمال پاک کردم و شستم الان ی روزع پری عقب افتادع امکان اینکه باردار باشم هست!؟

 3. سلام ..من هفت آذر پریود شدم ،اما ۱۳پاکی نزدیکی داشتم اما مطمئن تریختن،بعد دو هفته قرص اورژانسی خوردم
  اما هنوز پریود نشدم بی بی چک انجام دادم منفی بوده
  علایم پریود دارم امکان داره باردار باشم؟

  1. سلام مشکل شما از عوارض مصرف بی جهت قرص اورژانسی است.

 4. من ماه قبل ۱۲آذر پریودیم تموم شده ولی تاالان ک ۱۶ دی هستش پریود نشدم و فقط درد زیرشکم و زیردلم رو دارم و ی روزه ک لکه قهوه ایی مبینم یکی درروز میخواستم بدونم دلیلش چیه

  1. می توانید تست بارداری انجام بدهید.

 5. سلام من یه رابطه با نامزدم از مقعد داشتم و الان ۸روزه پریودم عقب افتاده رابطه ام دو روز قبل از موعد پریودم بود پیش پزشک رفتم نتیجه بی بی چک منفی بود درروز هفتم عقب افتادگی امکان باردارشدن هست تاجایی هم ک مطمئن هستم تمام اب منی در مقعد ریخته شده و اینکه باکره هستم

 6. با سلام.. من ۱۸روز از پریودیم گذشته و ترشحات سفید رنگ دارم و کمرم درد میکنه اما آزمایش بارداری دادم ولی منفی بود.. میخام ببینم دلیل چیه.؟

  1. سلام مصرف بعضی از داروها و اختلالات هورمونی و یا کیست تخمدان ممکن است علت این مسئله باشد.

 7. سلام.. من الان ۲۲روز از پریودیم گذشته و سابقه نداشتم.. وترشحات سفید رنگم سه روزه قطع شده جدیدا زیر دلم درد میکنه کمرم که خیلی وقته.. و هیچ دارویی مصرف نمیکنم.. ازمایشم منفی بود.. دلیلش چیه؟

  1. سلام ممکن است علت آن اختلالات هورمونی و کیست تخمدان و یا مصرف بعضی از داروها باشد.

   1. سلام من یه هفته از دوره عادت ماهانم میگذره و خیلی خارش و جوش های صورتم کمی زیاد شده خارش واژن دارم کمر درد دارم ی ماه من و نامزدم رابطه داشتیم و الان من پریودیم نیومده قرص اکوتان هم خوردم برای جوش بنطرتون من حامله ام ؟؟؟

 8. سلام ۱۲روز از پریودیم میگذره و پریود نشدم
  ۷روز بعد از تاریخ پریودیم ازمایش خون دادم ولی منفی بود.کمردرد شدید دارم.
  حدود یک ماه پیش سونو رفتم هیچ مشکلی نداشتم ن عفونتی و کیستی…
  ممکن هست باردار باشم!??
  ۳تا۴روز بعد از تاریخ پریودیم حالت تهوع داشتم و سرگیجه ولی الان چن روزه ندارم.
  علایم بارداری رو ندارم.
  ۵ ماهه اقدام کردم.ولی هر ماه پریود میشم.
  خیلی نگرانم اگ امکان داره راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. سلام باید تحت نظر پزشک دارو مصرف کنید تا زودتر نتیجه بگیرید.

   1. سلام من هرماه پریود هام دوسه روز مبومد جلو ۲۶دی پریود شدم ولی وقتی بعد ریختن مایع همزمان پریود شدم الان ۲۶بهمن پریود نشدم میشه راهنماییم کنید.

  2. سلام‌من‌شیش‌روز‌پریود ‌نشدم‌روش‌جلو‌گیری‌‌طبیعی‌بود‌بیبی‌چک‌منفی‌بود‌لطفن‌جواب‌منو‌بگو

 9. سلام من ۱۰ روز پریودم عقب افتاده دوبار بیبی چک استفاده کردم منفی بود خیلی کمر درد و پادردم و اینکه چن روزقبل از زمانی ک باید پریود میشدم این داروها رو مصرف کردم آسنترا،میگرافار ،پرانول،سوماتریپتان
  میشه بگین مشکل چیه چرا پریود نشدم نوع بیبی چکی هم ک استفاده کردم قطره چکانی رودس بود

  1. سلام اگر ۱۷ روز از رابطه شما گذشته است جواب تست بی بی چک قابل اعتماد است.

 10. بله خیلی بیشتر از۱۷ روز گذشته
  برای زودتر پریود شدن چکاری باید کرد؟دارویی ورزشی سریع ترین راهش چیه؟

 11. سلام ۵ روز از زمان پریودیم میگذره ولی پریود نشدم رابطه بدون دخول داشتم علایم پریودی هم دارم دل درد کمر درد پادرد علت چیه خواهشا کمک کنید ؟

  1. سلام اگر تا ۵ روز آینده پریود نشدید آن وقت تست بارداری انجام بدهید.

 12. سلام من پریودم نامرتبه رابطه خطرناک داشتم و قرص اورژانسی مصرف کردم الان نزدیک ی یک ماهه ک پ نشدم بیبی چک هم زدم سه بار ولی منفی اومده ینی حامله ام درضمن کمر درد دوزان پریود رو دارم

  1. سلام خیر احتمال بارداری ضعیف است.

 13. سلام من دوره هام ۳۰روزه هست یکساله ازدواج کردم هشت ماه جلوگیری با ال دی داشتم و دو ماهه روش جلوگیریم کاندومه
  ماه قبل یکم بهمن پریود شدم و در روز ۲۰سیکلم رابطه بدون کاندوم داشتم الان شش روز پریودم عقب افتاده تمام علائم پریودی هم دارم اما نمیشم و دو روزه ترشح رقیق سفید دارم،آیا احتمال حاملگی هست؟البته من بعضی وقتا با تغیر فصل عقب میندازم
  این ماه به دلیل سرماخوردگی هم دارو مصرف کردم ممکنه اثر اونا باشه یا تغیر فصل یا حاملگی؟خواهش میکنم راهنمایی کنید

  1. سلام بله مصرف دارو تاثیر گذار است اگر تا یک هفته دیگر پریود نشدید آن وقت تست بارداری انجام بدهید.

 14. سلام من دوره هام سی روزه هست،یکساله ازدواج کردم،روش جلوگیریم هشت ماه اول قرص ال دی بود بعدش به کاندوم تغییر دادم،یکم بهمن پریود شدم و روز ۲۰سیکلم رابطه بدون محافظت داشتم،الان شش روزه پریودم عقب افتاده،البته تو ماه گذشته بعلت سرماخوردگی دارو مصرف کردم و سابقه عقب افتادگی پریود بعلت تغیر فصل هم دارم،الان تمام علایم پریود درد زیر شکم و پاها رو دارم و تخمدانام هم درد دارن،دو روز هم هست که ترشح سفید رقیق دارم،بنظرتون احتمال حاملگی چند درصده؟علائمی که دارم مربوط به حاملگیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

 15. سلام من اذرو دی ماه پریود نشدم نامزد هستم رابطه بدون دوخول داشتم .ازمایش و تست هردو منفی و سونوگرافی هم دادم تنبلی تخمدان نوشته .بهمن ماه پریود شدم . الن ک اسفند پریود نشدم …. واقعن استرس دارم زیر شکم احساس سنگینی میکنم بااینکه پریود شدم

 16. سلام من دوره هام سی روزه هست،یکساله ازدواج کردم،روش جلوگیریم هشت ماه اول قرص ال دی بود بعدش به کاندوم تغییر دادم،یکم بهمن پریود شدم و روز ۲۰سیکلم رابطه بدون محافظت داشتم،الان شش روزه پریودم عقب افتاده،البته تو ماه گذشته بعلت سرماخوردگی دارو مصرف کردم و سابقه عقب افتادگی پریود بعلت تغیر فصل هم دارم،الان تمام علایم پریود درد زیر شکم و پاها رو دارم و تخمدانام هم درد دارن،دو روز هم هست که ترشح سفید رقیق دارم،بنظرتون احتمال حاملگی چند درصده؟علائمی که دارم مربوط به حاملگیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

 17. سلام.وقت بخیر،من پریودیه منظمی دارم،هر ماه سر موقع پریود میشم.ماه قبل ۲۱بهمن پریود شدم الان ۵روز از موعد پریودم گذشته،قصد بارداری دارم.از وقتی اقدام کردم ی یا دوروز عقب و جلو میشه پریودیم.این ماه ب علت سرما خوردگی شدید و ویروس دارو و امپول سرم زیادی مصرف کردم.الان همه ی حالت پریودی را دارم هر لحظه فکر میکنم الان پریود شدم بعد ک میرم دستشویی فقط ترشح سفیده.سینه هام ورم.کرده و سنگین شده تخمدان سمت راستم درد میکنه خیلی لرز دارم .امکان بارداری هست یا میتونه از داروها باشه؟

  1. سلام اگر تاخیر در پریود خود دارید بهتر است تست بارداری انجام بدهید.

 18. سلام من ۱۸ سالمه و مجردم قرار بود دوم عادت بشم از چند روز قبل از دوم حالت های پریودی داشتم تا الان که هفتم هس اما پریود نشدم. کمر درد و دل درد هم دارم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

  1. سلام تا ۵ روز دیگر برای پریود شدن زمان دارید.

 19. سلام من ۱۸ سالمه و مجردم قرار بود دوم عادت بشم از چند روز قبل از دوم حالت های پریودی داشتم تا الان که هفتم هس اما پریود نشدم. کمر درد و دل درد هم دارم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

 20. من هرماه پریودا تاریخش عوض میشه الانم اول اردیبهشت باید میشدم پنچ روز عقب انداختم .سه بار تست زدم منفی بود دوروز لکه بینی داشتم روز شوم پاک شدم کمر و شکمم خیلی درد میکنه راهنماییم کنید

  1. اگر تا یک هفته دیگر پریود نشدید آن وقت تست بارداری یا آزمایش خون انجام بدهید.

 21. من ۲۶ اردیبهشت پریود شدم ۳۱ اردیبهشت هم پاک شدم دوباره ۹تا۱۳ لکه بینی دوباره پاک شدم ۱۶ هم یه لک دیگه دیدم بازم پاک شدم الان ۲۶ اردیبهشت نشدم چهارروزه عقب انداختم خون دادم منفی بودولی کمردرد شکم درد ورم شکم هم دارم تخمدونام درد نمیکنه اطلاعی دارین ایا ازمایش خون رازودانجام دادم ؟

  1. اگر در هنگام آزمایش خون ۱۵ روز از رابطه شما گذشته بوده جواب آزمایش قطعی است.

 22. سلام،من دوماهه اقدام به بارداری کردم ولی نشدم، پنج ماهه سیکلم منظمه،،،ماه سوم از یک هفته به بعد پری کمر درد دارم و رفته رفته بدتر میشه و الان دل درد هم دارم،ترشحاتم زیاد شده،،یک روز مونده به پری بی بی چک زدم منفی شده،،الان دو روز از پری گذشته،، و نشدم،،،کمر دردم شدیده و همه وقته حسش میکنم

  1. سلام بهتر است مجدد تست بارداری انجام بدهید.

 23. سلام من ۲۳روز از پریودیم عقب افتاده روز۱۵تست زدم منفی بود دیروزم آزمایش خون دادم منفی بود ولی دکترم میگفت یک هفته دیگم صبرکن شاید توی سونوگرافی مشخص بشه ک بارداری ومن حالت تهوع و درد رزیر شکم دارم وازامروزم درد کمرم شروع شده احساس میکنم کمرم گرفته میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. سلام خیر باردار نیستید بارداری اول در آزمایش خون و یا تست بارداری مشخص می شود ۱۵ تا ۲۰ روز بعد از مثبت شدن آزمایش خون و یا تست بارداری در بارداری های نرمال باید سونوگرافی انجام شود.

 24. سلام من ۱۹ این ماه باید پریود میشدم قبلا زمان پریودم عقب میوفتاد ولی دو ماهی میشد میزون شده بود ۱۹ میشدم ولی امروز ۲۸ هست و من پریود نشدم کمر درد دارم دیروز ی لکه خیلی کمرنگ داشتم ولی خبری از پریود نیست و چن روز پیش تست بیبی چک زدم منفی بود و سینم خیلی حساس شده بنظرتون باردارم امکانش هست

  1. سلام بهتر است مجدد از تست بی بی چک استفاده کنید.

 25. سلام من چندروزه پریودیم عقب افتاده جلوگیری هم نداشتیم کمردردوپادردودردشکم دارم سینه هام دردمیکنه ولی خبری ازپریودی نیست ی بچه هم دارم امکان بارداری هست؟

  1. سلام بله بهتر است تست بارداری انجام بدهید تا وضعیت شما مشخص شود.

 26. سلام ببخشید من چهار روز پریودم عقب افتاده روز اول عقب افتادن آزمایش تیتر دادم وبیبی چکم سریع هاله انداخت میزان بتام ۳۴,۸۹بود بعد ازدوروز امروز که بی بی چک گذاشتم اصلا تغیر نکرد کمر دارم وسوزش معده ,سینه هامم حساس شدن امکان بارداریم هست؟پس چرا بی بی چکم دوتا خط ننداخت؟؟مرسی ازراهنماییتون

  1. سلام بعد از انجام آزمایش خون نیازی به انجام تست بی بی چک نیست علائم ذکر شده در دوران بارداری طبیعی است .

 27. سلام من روز ۳۱ از پریودیم هست دل درد و کمر درد دارم مثل زمانی که می خام پریود شم.این ماه آمپول hcgزدم و از دوفاستون استفاده کردم. بیبی چک منفی بود. دچار تب و لرز و حالت تهوع هم می شم به نظر تون دچار بارداری خارج از رحم شدم؟یا مشکل نداره؟

  1. سلام خیر باید اول وضعیت باردار بودن یا نبودن شما مشخص شود که با منفی بودن تست احتمال بارداری ضعیف است.

 28. سلام
  من همیشه جلو جلو پریود میشم.مثلا هر۱۷’۱۹ روز
  الان چند روزه ک پ نشدم حدود ۱۵ ُ۱۶
  الان از دیشب پایین کمرم خیلی درد میکنه
  اولاش فقط اب شفاف ازم بیرون میومد بعضی وقتا ترشحات پنیری مانند ولی کم
  ولی الان یه روزه ب خاطر درد کمرم ترشحات پنیری مانند دارم
  ۴بار بی بی چک زدم منفی شد موقعه ی که ۱۰یا۸ روز از پ گذشته بود
  ۱۳/۱۴ روز از پریودیم آ خون دادم منفی شد بتام ۲بود ایا احتمال داره باردار باشم؟؟؟؟؟؟

  1. سلام خیر باردار نیستید.

 29. سلام
  ۲۰روز از عادت ماهیانه ی من گذشته پریودی من نامنظمه همیشه زودتر از موعد پریود میشدم ولی اینبار نشدم
  الان درد کمر شکم دارم اگه فعالیتی هم انجام بدم درده کمرم بیشتر میشع
  وقتی ۱۴روز از پریودیم گذشته بود ازمایش خون انجام دادم منفی شد
  ایا امکان داره حامله باشم ؟؟؟زود رفتم ازمایش انجام دادم؟؟
  یا اگه نیستم علت پریود نشدنم چی میتونه باشه با دردی که دارم از ناحیه ی شکم و کمر؟؟
  دردش عینه درده پریودیه
  ممنون مبشم اگه جواب بدین

  1. سلام اگر در زمان انجام آزمایش خون ۱۵ روز از رابطه شما گذشته بوده جواب آزمایش خون شما قابل اعتماد است.

 30. سلام خسته نباشید
  نزدیک ۳ماهه که عروسی کردم
  این ماه پریود نشدم سابقه نداشتم تاخییری در پریودی رو
  پریودیم نا منظمه زودب زود پ میشم
  نزدیک ۲۱روزه پ نشدم
  شکم درد کمر درد هم دارم روزای اول بی بی چک زدم منفی درمد چند بار امتحان کردم ازمایش خونم رفتم منفی درامد
  رفتم دکتر گفت شاید کیست باشه
  برام سنو نوشت الان میترسم برم شاید کیست باشه
  نظره شما چیه میتونه کیست باشه؟؟
  یا بارداریه ؟؟ تو ازمایش معلوم نشد امکان هست دیر جواب مثبت بشه تو رو خدا زود جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟????

  1. سلام با توجه به شرح حال شما احتمال بارداری ضعیف است نگران نباشید با مصرف دارو به مدت یک دوره پریود شما منظم میشود اگر هم کیست داشته باشید برطرف خواهد شد .

 31. سلام
  ۲۵روزه که پریود نشدم ممکنه از افسردگی باشه؟؟؟
  ایا افسردگی باعث اختلال در عادت ماهیانه میشود؟
  اونم ۲۵ روز!!!!!!

  1. سلام استرس و اضطراب و مصرف بعضی از داروها می تواند روی تاخیر در پریود تاثیر گذار باشند .

 32. سلام
  موقعه ی که دارم غذا میخورم سرگیجه میگیرم خیلی کمم حالت تهوع بهم دست میده
  بعده این که هم سیر بشم سرگیجیم نمیره
  چون فکر میکردم شاید ضعف کردم یا کم خونم
  یا از معدمه
  موندم الان نمیدونم چمه
  دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟
  تو رو خدا زودتر جواب بدین کلافه شدم
  نمیدونم این سرگیجه از چیه

 33. سلام من ۹روزازپریودیم ردشده بی بی چک چنددفعه زدم منفی بوده کمردردشدید دارم اقدام به بارداری کردیم ولی تستم منفی بوده

 34. سلام من ٨روز پ نشدم علائم پريودي هم دارم و نزديكي هم با كاندوم بوده والآن از استرس دارم خيلي شديد و درد سينه هم دارم الان بدن درد شديد كمر درد پا درد راهنمايي كنيد ممنون

 35. سلام من دو روز از وقت پریودم گذشته کمر درد و پا درد دارم شدیدا الان بیبی چک بزنم نشون میده

  1. سلام بله می توانید از تست بی بی چک استفاده کنید.

   1. حالت تهوع هم داریم من فقط میخام بدونم علت خارش و سوزش داخل واژن عقب افتادگی عادت ماهانه ولی درد رحم و کمر درد یعنی چی یعنی حامله ام ؟

 36. سلام من ۲۰سالمه تبلی تخمدان دارم درحال وزن کم کردنم این ماه هشت روز عقب انداختم کمردرد شدید دارم وچهاروز به موعدمریضیم لک دیدم امکان بارداری هست

 37. سلام من پریود نامنظمی دارم هر ماه سه روز عقب میوفتاد بد پریود میشدم الان ده روزهعقب افتاده وکمردردوترشحات زیادی دارم جلوگیری طبیعی داشتم علت چیست ببی چک نزاشتم

 38. سلام دو هفته پریودیم عقب افتاده کمر درد خیلی شدید دارم دستگاه آیودی دارم و بیبی چک هم زدم منفی بود به نظر شما ممکن باردار باشم

 39. سلام من امروز دقیقا ۳۰روز که از پریودی قبلیم میگذره میخواستم بدونم باید چن روزه دیگه صبر کنم تا پریود بشم ؟
  اخه یک ساله ازدواج کردم و فقط از قرص اورژانسی استفاده کردم اولین ماه از روش طبیعی استفاده میکنم میترسم بعد از کنار گذاشتن قرص باردار باشم

 40. سلام من یک ساله که ازدواج کردم روش جلو گیریم قرص اورژانسی بود الان یک ماه هستش که طبیعی جلوگیری میکنم الان ۳۰روز گذشته چند روزه دیگه باید صبر کنم تا پریود بشم ؟
  ایا امکانش هست بعد از کنار گذاشتن قرص ها باردار شده باشم ممنون میشم جواب من رو بدید چون اصلا دوست ندارم فعلا بچه دار بشم

 41. سلام من دوماهه ازدواج کردم ماه اول ی هفته پریودم عقب افتاد که گفتن بخاطر تغییرات هورمونیه اما این ماه دوهفته عقب انداختم سردرد شدید و کمردرد هم داشتم گاهی هم دلدرد احساس تهوع میکردم ولی استفراغ نمیکردم بی بی چک زدم منفی بود اما همچنان پریود نشدم جلوگیری هم نداشتم باید چکارکنم؟؟

 42. کمردردم در قسمت پایین نبوده حس میکردم وسط کمرم درد میکنه و سابقه کیست و بیماری های داخلی هم ندارم چند روزی هست ک عفونت سفید رنگ دارم بدبو نیس ولی این ترشح رو دارم لطفا جوابمو بدید

 43. سلام من یه هفته از دوره عادت ماهانم میگذره و خیلی خارش و جوش های صورتم کمی زیاد شده خارش واژن دارم کمر درد دارم ی ماه من و نامزدم رابطه داشتیم و الان من پریودیم نیومده قرص اکوتان هم خوردم برای جوش بنطرتون من حامله ام ؟؟؟

 44. سلام من فقط میخام بدونم حالت تهوع امروز دارم علت خارش و سوزش داخل واژن عقب افتادگی عادت ماهانه ولی درد رحم و کمر درد یعنی چی یعنی حامله ام ؟

 45. سلام
  من۵روزه ک ازتاریخ پریودیم گذشته هیچوقتم سابقه دیرپریودشدنو نداشتم هنوز پریود نشدم واینگه کمردرد دارم ازمایش خون دادم روزچهارم منفی بود وبیبی چکم منفی بود به نظرتون من باردارم یا نه ؟؟ممکنه ازمایشم کاذب باشه??

 46. سلام من هرماه پریود هام دوسه روز مبومد جلو ۲۶دی پریود شدم ولی وقتی بعد ریختن مایع همزمان پریود شدم الان ۲۶بهمن پریود نشدم میشه راهنماییم کنید.

 47. سلام من رابطه بدون دخول داشتم الان ۱۱ روزه پریودم عقب افتاده دل درد کمر درد شدید دارم دلی پریود نمیشم ایا ممکن است بار دار باشم خیلی استرس دارم من باکره هستم

 48. سلام من ۱۱ روزه ک عقب انداختم باکره هستم رابطه بدون دخول داشتم دل درد کمر درد شدید دارم امکان داره بار دار باشم خیلی استرس دارم

 49. سلام خسته نباشید جناب پزشک من ۴۵ ساله هستم صاحب دو فرزند پسر هستم بدون جلوگیری و با خواست خودمون اقدام به بارداری کردیم به دلیل درخواستهای بیش از حد همسرم سوالم این هست دو هفته پریودم عقب افتاده بیبی چک استفاده کردم حدود تاخیر ده روزگی منفی بود ازمایش خونم دو هفته اول تاخیر پریودیم عددش ۱۰/۹ بود میشه بفرمایید باردار هستم یا خیر سپاس

 50. سلام مزه دهنم عوض شده انگار احساس تهوع دارم ۲۲ روز پریودیم عقب افتاده دو هفته پیش دو روز لک قهوه ای دیدم کمر درد سینه درد دارم ولی پریود نمیشم میشه راهنمایی کنید ممنونم

 51. ینی تو گوگل کنی من نفسم بالا نمیاد میگه تست بارداری بده

 52. سلام من اول آذرپریودشدم،دوباره آخرآذرهم شدم فکرمیکنم تااوایل دی طول کشید.
  دی پریودنشدم.اماالا۱۵به۱۶بهمنه کمردردوپادردودردزیرشکم شدیدگرفتم.این دردآیاعلت بخاطرعقب افتادنه؟
  آخه اصولا۵،۱۲،۱۷هرماه شروع پریودمه بیشترهمون پنجم به پنجمه.
  چه قرصی خوبه برایه دل دردوکمردرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *