این ۴ مسکن طبیعی را بشناسید

 

** زنجبیل: اولین ماده ای که برای تسکین دردها مناسب است زنجبیل نام دارد. این ادویه خوشمزه نه تنها باعث خوش طعم و بو شدن غذا می شود بلکه برای دردهای موضعی نیز مناسب خواهد بود. مطالعات نشان میدهد که خوردن زنجبیل به میزان ۲۵۰ میلی گرم دقیقا کاری را انجام میدهد که قرصی مانند ایبوپروفن انجام میدهد.

 

** ماهی سالمون: خوردن ماهی در طول هفته همیشه توصیه شده است اما زمانی که دچار دردهای موضعی شده باشید باید به میزان بیشتری از ماهی سالمون استفاده کنید. این ماهی میتواند دردهایی که در بدن و مخصوصا قسمت گردن و کمر شما وجود دارد را از بین ببرد. امگا ۳ موجود در این ماهی  توانایی آن را دارد تا یه جان تازه به مفاصل و عضلات شما بدهد.

 

** قهوه: یکی از نوشیدنی های خوشمزه که صحبت های بسیاری پشت آن وجود دارد زیرا تحقیقات زیادی روی فواید و مضرات آن صورت گرفته است. به غیر از بی خوابی یا مشکلاتی که ممکن است در برخی از قسمت های بدن ایجاد کند، قهوه نوشیدنی است که میت واند دردهای ماهیچه ای شما را خیلی زود خوب کند. قهوه نیز بسیار شبیه به مسکن های قوی کار می کند.

 

** مرکبات: استفاده از مرکبات در هر روزی باعث افزایش سلامت بدن می شود. پرتغال یا لیمو از جمله مرکباتی هستند که میزان زیادی ویتامین ث دارند و هرچه میزان این ویتامین در بدن بیشتر باشد، دردهای کمتر سراغ شما خواهند آمد.  این روزها در تابستان استفاده از آبلیمو یا لیموترش تازه می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

اشتراک‌گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *