چرا در دوران بارداری باید از “لباس ضد امواج الکترومغناطیس” استفاده کنیم؟! + قیمت

پوشاک بارداری ضد امواج با محافظت ۳۶۰ درجه‌ای در برابر امواج الکترومغناطیس مانند یک سپر محافظ از ورود امواج رادیویی و الکترومغناطیس جلوگیری می‌کند … تخریب و شکافت DNA و سقط جنین و تشنج بارداری و سرطان و …. از عوارض این امواج است!

لباس بارداری ضد امواج یکی از جدیدترین نوآوری‌ها و تکنولوژی‌ها در ترکیب الیاف پنبه، پلی‌استر و نقره می‌باشد. در ساخت این لباس به‌ گونه‌ای عمل شده تا هم به‌عنوان لباس ضد امواج مخصوص بارداری دارای خواص دیگر ازجمله خواص ضد باکتری و قارچ و ضد بو نیز باشد.

چرا لازم است در دوران بارداری از لباس بارداری در برابر امواج استفاده نماییم؟

ابزار و تأسیسات الکتریکی به‌طور مستقیم و غیرمستقیم امواج الکترومغناطیس تولید و از خود ساطع می‌کنند. این امواج الکترومغناطیس می‌توانند منشأهای فراوانی داشته باشند که ازجمله آن‌ها، تلفن‌های بی‌سیم و همراه، Wi-Fi،فرهای مایکروویو، فرستنده‌های رادیویی، تلویزیونی و مخابراتی و … است.

عوارض تابش امواج الکترومغناطیس بسته به‌شدت و ضعف قدرت آن‌ها، طبق نتایج تحقیقات سازمان بهداشت جهانی بسیار جدی و نگران‌کننده اعلام‌شده که باعث بروز بیماری‌های بسیار زیادی درنتیجه قرارگیری در معرض این امواج شده است. بنابراین منطقی نیست که در برابر این امواج از خود محافظت نکنیم.

عوارض و مضرات امواج الکترومغناطیس

عوارض امواج الکترومغناطیس که تاکنون روی زنان باردار و جنین گزارش‌شده تکان‌دهنده و پرشمار هستند. برخی از این مضرات ازاین‌دست‌اند:

۱) قرار گرفتن رحم در معرض تابش امواج الکترومغناطیس سبب بروز چاقی در کودکان در آینده می‌شود.

۲) مادرانی که در زمان بارداری در معرض امواج الکترومغناطیس قرار می‌گیرند، خطر ابتلای فرزندانشان به سرطان خون و تومور مغزی افزایش می‌یابد.

۳) حضور طولانی‌مدت در معرض میدان‌های مغناطیسی بالاتر از MHz9 خطر سقط‌جنین را تا ۳ برابر افزایش می‌دهد.

۴) قرارگیری در معرض امواج الکترومغناطیس بین MHz3/0 تا MHz2 ، ۷۴% خطر ابتلا به آسم نوزاد را افزایش داده و هر MHz1 افزایش شدت میدان، خطر ابتلا را ۱۵% افزایش می‌دهد.

۵) قرارگیری در معرض این امواج سبب تشنج در دوران بارداری (Eclampsia) می‌شود.

۶) قرارگیری در معرض امواج الکترومغناطیس، عاملی ژنوتاکسیک است که باعث تخریب و شکافت DNA می‌شود.

امواج الکترومغناطیس به‌طورکلی عوارض و مضرات فراوان دیگری نیز دارند. این امواج سلول‌های جنسی مردان را تحت تأثیر قرار می‌دهد و نقص سلول‌های جنسی و ناباروری را در مردان به دنبال دارد. همچنین این امواج بر کیفیت تخمک و اسپرم نیز آثار منفی بر جای می‌گذارد. امواج الکترومغناطیسی عوارض متعددی همچون سردرد، بی‌حوصلگی، عصبانیت، بی‌قراری و افسردگی دارد و از سوی دیگر این امواج با اثر گذاشتن روی سلول‌های DNA انسان درروند تکثیر سلولی اختلال ایجاد کرده که در نسل‌های بعد شاهد پیامدهای منفی آن خواهیم بود.

  

این محصول ارزشمند در شرکت توسعه فناوری های نوین سلامت سینا با بهره‌گیری از متخصصین ایرانی در حوزه امواج الکترومغناطیس و شیوه‌های ایمن‌سازی تولید شده است.

تلفن تماس دفتر مرکزی تهران:

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۳۳ | ۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۳۴ | ۰۲۱-۶۶۱۵۶۱۶۳ | ۰۲۱-۶۶۰۵۹۸۱۰

کجا، چگونه و چطور از لباس بارداری ضد امواج استفاده کنیم؟

پوشاک بارداری ضد امواج MyShield با محافظت ۳۶۰ درجه‌ای در برابر امواج الکترومغناطیس مانند یک سپر محافظ از ورود امواج رادیویی و الکترومغناطیس جلوگیری می‌کند.

توجه: توصیه می‌شود که زنان باردار از یک ماه قبل از آغاز بارداری به‌منظور کاهش هرچه بیشتر تماس امواج الکترومغناطیس با جنین و اندام تولیدمثل از این لباس استفاده کنند. حتی خانم‌های غیر باردار می‌توانند برای حفظ اندام تولیدمثل خود در برابر امواج از MyShield استفاده کنند. لباس بارداری فاقد هرگونه حساسیت پوستی یا آلرژی در تماس مستقیم با بدن است و می‌توان از آن به‌صورت دائمی استفاده نمود.

دستورالعمل استفاده از لباس بارداری ضد امواج

شست‌وشوی لباس بارداری با ملایمت و به‌صورت دستی انجام گیرد.
برای شستشو از دترجنت و مواد شوینده غیر یونی نظیر شامپوهای ملایم و فاقد سفیدکننده استفاده شود.
دمای شستشو زیر ۴۰ درجه سانتیگراد باشد
عدم استفاده از لباسشویی، مچاله نکردن لباس جهت آبگیری، قرار ندادن طولانی‌مدت در نور آفتاب و عدم استفاده از اتوی داغ

چطور و کجا از لباس‌زیر مردانه ضد امواج استفاده کنیم؟

EMF یا امواج الکترومغناطیس یکی از عوامل اصلی ناباروری در مردان و نقایص کودکان در هنگام تولد است. مطالعات گسترده در زمینه اثرات جانبی امواج الکترومغناطیس نشان داده که ناباروری در بسیاری از موارد با محل قرارگیری تلفن همراه در جیب شلوار آقایان مرتبط است. در بسیاری از تحقیقات انجام‌شده نیز سرطان بیضه را از نتایج تابش امواج RF/EMF (رادیویی و الکترومغناطیس) دانسته‌اند.

توجه: به آقایان توصیه می‌شود به‌منظور بالا بردن کیفیت و تعداد اسپرم‌ها از ۳ ماه قبل از بارداری از لباس‌زیر مردانه استفاده شود.

 فرآیند جلوگیری از عوارض امواج الکترومغناطیس بعد از تصمیم به بارداری

 دو ماه قبل از بارداری

اندازه‌گیری میزان امواج محل زندگی (درصورتی‌ که محل ساختمان محلی زندگی شما در طبقات فوقانی باشد و یا در نزدیکی دکل‌های تولید امواج یا محیط‌های آلوده به امواج بوده و یا سابقه سقط‌جنین و یا عوارضی نظیر سردردهای مزمن،فشارخون بالا،ضربان قلب نامنظم، اختلال در خواب، دفع کلسیم و پروتئین ، کمبود آهن بدن،وزوز گوش، احساس لرزش و رعشه بدن ، احساس خستگی خواب‌آلودگی و افسردگی مزمن ، برخی از این علائم و موقعیت‌ها ناشی از اثرات امواج الکترومغناطیس بوده و نیاز به بررسی و پایش میزان آلودگی دارد)
استفاده آقایان از لباس‌زیر مردانه ضد امواج به‌منظور حفاظت از اندام تولیدمثل و حفظ کیفیت اسپرم در برابر امواج
حذف دستگاه‌های مولد موج در منزل

یک ماه قبل از بارداری

استفاده از لباس‌زیر مردانه ضد امواج به‌منظور حفاظت از اندام تولیدمثل در برابر امواج
استفاده از لباس بارداری ضد امواج به‌منظور حفاظت از اندام تولیدمثل خانم

 آغاز دوران بارداری

استفاده از لباس بارداری ضد امواج به‌منظور حفاظت از جنین
حذف دستگاه‌های مولد موج
استفاده کمتر از تلفن همراه و اینترنت همراه
اجتناب از سفرهای هوایی تا حد امکان
عدم استفاده از ماکروویو

توصیه‌های بهداشت امواج در ایام بارداری و بعد از تولد جنین

عدم استفاده از تلفن همراه یا استفاده کمتر خصوصاً درون محیط‌های بسته نظیر اتومبیل (در صورت تماس اضطراری از هندز فری سیم‌دار استفاده شود و حتماً لباس بارداری ضد امواج به تن داشته باشد)
یکی از خطرناک‌ترین تجهیزات مولد امواج خطرناک در منزل تلفن بیسیم و فر ماکروویو می‌باشد توصیه می‌شود از استفاده این دو وسیله خطرناک اجتناب گردد.
استفاده از اینترنت دیتا تلفن همراه نیز به‌شدت آلودگی تولید کرده و بهتر است از سیستم وایفای کنترل‌شده استفاده گردد.
جهت استفاده از وای فای بهتر است دستگاه به دورترین محل کم تردد منتقل گردیده و روی آن را با کاور ضد امواج جهت کاهش شدت امواج بپوشانید.

منبع خبر : http://nanosina.com

اشتراک‌گذاری
8 نظر
 1. جنس این لباس از چیه و چه چیزی توش هست ک باعث میشه امواج دفع بشن؟

  1. الیاف فلز نقره – امواج الکترومغناطیس پس از برخورد به این الیاف تا ۹۹ درصد کاهش میابند.

 2. جالبه
  تبریک میگم از ته دل ؛
  به مخترعان جاویدان
  بخاطر چنین فناوری های بشر دوستانه?

 3. خواهرم در هفته دوازده بارداری از قرص سقط استفاده کرده، چیزی شبیه پریود براش اتفاق افتاد، ولی بعداز سونو و غربالگری معلوم شد بچه سالمه ، هنوز لکه بینی داره و دکتر آمپول و شیاف بهش داده، خواستم بدونم برای بچش مشکلی پیش نمیاد؟

  1. خیر مشکلی ندارد.

 4. با عرض سلام و احترام
  سوال خیلیا هم هست لدفن ..
  اگر گوشی همراه و کامپیوتر رو کاملا کنار بذاریم و مایکرو ینی حتی تلفن بی سیم رو از پریز بکشیم و از تلفن ثابت استفاده کنیم.
  بازم لباس ضد امواج لازمه؟

  در منزل از امواج پارازیت ماهواره میشه محفوظ موند در شهری مث تهران یا سایر شهرهای کوهستانی باشه چی

  سوال دیگه
  خطر سقط جنین دارم
  کی باید طبق اصول تهیه بشه
  بعد از بارداری
  یا پیش از….

  در ضمن وقتی از ماما سوال میکنی
  میگه نمیدونم واقعا راسته یا …

  می بخشید اگر جسارت شد

  با سپاس از
  {حوصله کارشناسان سایت خوب نی نی نما}

  1. ضررش یه ذره کم میشه ولی از امواج وای فای همسایه و آنتن مخابرات در امان نیستی دوست عزیز

 5. اینم هست… ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *