لباس هوشمند نوزاد

لباس هوشمند ضد تب نوزاد 
لباس هوشمند نوزاد یا لباس دماپا پوشاکی کاملاً نوآورانه و برنده جوایز متعدد، به والدین این امکان را میدهد که تب کودک خود را در نخستین دقایق بروز آن و از طریق تغییر رنگ لباس نوزاد متوجه شوند. راز این فناوری در الیاف حاوی رنگدانه های حساس به دمای عادی بدن است که با افزایش دمای بدن نوزاد از ۳۶/۵ درجه سانتیگراد، شروع به تغییر رنگ می کنند. همانگونه که میدانیم بالا رفتن دمای بدن نوزادان مساله ای بسیار جدی بوده و والدین تا زمانیکه بدن نوزاد کاملاً و بطور یکنواخت داغ نشود، متوجه افزایش دمای بدن نوزاد نخواهندشد. از طرفی در هنگام بیماری، دمای بدن عامل بسیار مهمی میباشد که هرچه سریعتر والدین از آن آگاهی پیدا کنند درمان راحت تر بوده و عوارض بیماری کمتر خواهدبود. به همین جهت بیبی گلو لباس هوشمند نوزاد را که نشانگر پاسخ اولیه بدن نوزاد به بیماری است و زنگ خطری قابل مشاهده برای والدین میباشد را روانه بازار نموده است.


لباس هوشمند نوزاد چیست


این لباسهای هوشمند نوزاد در طرح ها، رنگها و مدلهای متنوعی بوده که سنین صفر تا ۳ ماه، ۳ تا ۶ ماه، ۶ تا ۹ ماه، ۹ تا ۱۲ ماه و ۱۲ تا ۱۸ ماه را شامل میشود.

نیاز به بیبی گلو:
نوزادان تا سن کمتر از ۲۴ ماه قادر به تنظیم دمای بدن خود نیستند و برای این کار نیاز به والدین خود دارند. دمای بالای بدن در نوزادان معمولاً به دلیل عفونتهای ویروسی بوده و در موارد حادتر به صورت تب بروز می‌کند. تشخیص سریع این امر می‌تواند به جلوگیری از بروز تشنج و در نتیجه سلامت کودک کمک به سزایی کند.

هنگامیکه بدن انسان دارای عفونت ناشناخته باشد، دمای بدن به صورت اتوماتیک به بالاتر از ۳۷ درجه سانتیگراد افزایش پیدا می‌کند تا آن عفونت را از بین ببرد. همانطور که میدانیم، تشخیص تب از طریق دماسنج یا تماس بدن با بدن زمانی امکانذیر میباشد که تمام بدن بطور یکدست به دمای تب رسیده باشد. محصولات بِیبی گِلو بعنوان یک پیش هشدار عمل میکنند و بمحض آغاز فعالیت عفونت و بروز تب در هر نقطه ای از بدن(مانند اطراف ناف، کلیه ها، ریه ها و …) و رسیدن دمای آن موضع به ۳۷ درجه سانتیگراد، با تغییر رنگ وقوع این مکانیزم در بدن کودکان را نشان میدهند و والدین و پرستاران قادر خواهند بود پیش از سرایت عفونت و تب به تمام بدن، اقدامات لازم را انجام دهند.. شایان توجه است که علاوه براین کاربرد بسیار مهم، لباسهای بِیبی گِلو برای پایش دمای اتاق و جلوگیری از گرمازدگی نوزادان نیز قابل استفاده می‌باشد..

نحوه عملکرد لباس هوشمند بیبی گلو:
ما هرگز نمی‌دانیم که تب چه زمانی اتفاق می‌افتد و تا چه حد جدی است؟
هنگامیکه دمای بدن نوزاد بالا می‌رود، رنگ این لباسها تغییر کرده و سفید می‌شود و زمانیکه دمای بدن به حالت اولیه برمی‌گردد رنگ لباس نیز به حالت اول خود برمی‌گردد.
لباسهای دماپای بِیبی گِلو مانند یک دماسنج عمل می‌کنند با این تفاوت که دامنه عملکرد آنها ۳ درجه سانتیگراد است.
در صورتیکه دمای خارجی بدن حدود ۵/۳۶ درجه سانتیگراد باشد، رنگ لباسهای بِیبی گِلو به صورت نرمال خواهد بود.

مزایای لباس هوشمند نوزاد بیبی گلو
۱۰۰درصد ایمن و بدون خطر برای نوزادان
ارگانیک و دوستدار محیط زیست
۱۰۰درصد کتان
راحت و با قابلیت حفظ تنفس پوست از زیر لباس
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
قابل اتو کردن (با حرارت پایین)
پیش از آنکه استفاده از دماسنج حتی به ذهن شما خطور کند، به شما اخطار می‌دهد.

رنگ لباس هوشمند نوزاد بیبی گلو زمانی که دمای بدن کودک شروع به بالا رفتن می‌کند، عوض می‌شود. رنگ این لباسها زمانی که دمای بدن کودک از ۳۷ درجه سانتیگراد شروع به بالاتر رفتن می‌کند، شروع به سفید شدن می‌کند و زمانیکه که دمای بدن نوزاد به بالاتر از ۳۸ درجه سانتیگراد، که دمای خطرناکی برای نوزاد است، برسد کاملاً سفید می‌شود.

پس از مصرف دارو و رفع خطر، تغییر رنگ لباس به حالت اولیه به والدین نشان می‌دهد که شرایط کودک به حالت طبیعی برگشته است.
بیبی گلو اولین محصول در دنیاست که با آن و بدون نیاز به باتری یا انرژی الکتریکی می‌توان پایش گرمازدگی نوزادان را انجام داد. این محصول به دقت تست شده و توسط استانداردهای معتبر جهانی تأیید شده است.

اشتراک‌گذاری
یک نظر
  1. سلام ممنون ا. محصول خوبتون فقگ اکه راهنمایی میکرچیچی ار کجا بایچ بخریم ممنون میشچم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *