قیمت فروش و خرید دستگاه سونوکیت مامایی و خانگی

قیمت فروش دستگاه سونوکیت مامایی و خانگی

سونوکیت چیست ؟

دستگاه سونوکیت یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی است که جز وسایل پزشکان زنان و زایمان و مامایی مورد استفاده قرار می گیرد . خرید سونوکیت بمنظور شنیدن صدای قلب جنین در شکم مادر باردار انجام می شود .

این دستگاه با نام هایسونی کید و یا سونیکید نیز نامیده می شود . صدای قلب و تعداد ضربان قلب جنین با دستگاه سونوکیت قابل شنیدن است .

دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در خانه 
با پیشرفت تکنولوژی کم کم دستگاه ها و تجهیزات گران قیمت پزشکی راه خود را به خانه های ما هموار کرده است . امروز خانم های باردار می توانند به کمک دستگاه سونوکیت از شنیدن صدای قلب جنین در منزل لذت ببرند و از سلامت لحظه به لحظه ی سلامت جنین اطمینان داشته باشند . کار با این دستگاه بسیار بسیار ساده است و با چند دکمه می توانید صدای قلب جنین خود را در هر لحظه بشنوید و در برخی از دستگاه های سونوکیت صدا را ضبط کنید. خرید دستگاه سونوکیت خانگی به مادران باردار توصیه می شود . چراکه با کمک این دستگاه در صورت بروز کوچکترین مشکل در سلامت جنین مادر آگاه شده و می تواند این مشکل را سریعا با پزشک زنان و زایمان خود مطرح نماید . برخی از مدل های سونوکیت دارای صفحه نمایشگر نیز می باشند که این صفحه نمایش سونوکیت نموداری از ضربان قلب جنین را رسم می کند.

قیمت خرید – فروش دستگاه سونوکیت خانگی
دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در منزل یا همان سونوکیت بسته به امکانات آن متفاوت است . برخی از امکانات سونوکیت ها مانند صفحه نمایش داشتن و یا قابلیت ضبط صدای قلب نوزاد ، سونوکیت دارای گوشی مخصوص هدفونی و یا سونوکیت بدون هدفون و پخش صدا از بلندگوی دستگاه قیمت خرید دستگاه سونوکیت خانگی را متمایز می کند .  

اشتراک‌گذاری
4 نظر
 1. سلام
  احتیاج به سونوکیت خانگی دارم ترجیحا دارای نشانگر صربان قلب
  لطفا اگه داریر مشخصات و مبلغ رو بفرمایید
  تشکر

 2. لطفا نیاز ب دستگاه دارم قیمت را بگویید

 3. با سلام میخواستم بپرسم که چک کردن صدای قلب جنین به صورت روزانه خطرناک است با این دستگاه یا محدودیتی ندارد

  1. سلام خیر نیازی به مصرف روزانه از این دستگاه وجود ندارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *