خرید دستگاه تست زردی

تست زردی بدون خونگیری!
دستگاه بیلی روبین چیست ؟
روش کار این دستگاه تست زردی نوزادان با تاباندن نور به پوست آنها می باشد. زمانی که مولکول های بیلی روبین در معرض تابش نور قرار می گیرند تبدیل به اشکال غیرپایدار خواهند شد . به این عمل یعنی تاباندن نور به پوست نوزادان مبتلا به مشکل زردی نوزادان فوتوتراپی می گویند.

موارد هنگام استفاده از دستگاه سنجش زردی نوزاد
در هنگام کار با دستگاه سنجش زردی نوزاد با بیلی روبین متر ، در صورتیکه فوتوتراپی بیلی روبین بالا نباشد نیازی به درآوردن پوشک نوزاد و عریان کردن کامل نیاز نیست. هنگام تست زردی نوزاد با بیلی روبین متر برای صدمه نزدن به شبکه چشم نوزاد حتما باید از چشم بند استفاده شود.

تشخیص زردی نوزاد در منزل و بیمارستان

با تولید روزافزون تجهیزات پزشکی قیمت تجهیزات پزشکی نیز کاهش یافته است . قیمت خرید بیلی روبین متر پوستی هم شامل همین قانون می شود. بسیاری از خانواده ها اقدام به تهیه این دستگاه می کنند . اما برای افراد غیر پزشک نکاتی شامل موارد ذیل هست که باید رعایت شود. هنگام انجام تست در منزل نیازی به در آوردن پوشاک نوزاد نیست . حتما از چشم بند برای نوزاد استفاده شود . اثر بیلی روبین متر هنگامی که کنار گهواره و یا محلی که نوزاد در آن قرار دارد با پارچه سفید و یا فویل آلومینیومی پوشانده شده باشد افزایش می یابد . توصیه شده است که هنگام استفاده از دستگاه بیلی روبین متر به منظور تشخیص زردی نوزاد در منزل نوزاد باید به کمر دراز کشیده و اصطلاحا تاقباز باشد مگر در زمانی که حالتی خاصی را پزشک اعلام کرده باشد . دمای متعادل هوا در هنگام سنجش زردی نوزاد باید حتما درنظر گرفته شود . قبل از استفاده از دستگاه بیلی روبین متر حتما از عدم عوارض و تداخل احتمالی سنجش ردی از پزشک اطمینان حاصل شود .

تست زردی بدون خونگیری
یکی از راه های انجام عمل تست زردی نوزادان بدون خونگیری استفاده از دستگاه بیلی روبین متر است . این دستگاه با تاباندن نور به پوست نوزاد مبتلا به زردی یا همان یرقان و برهم زدن و ناپایدار کردن مولکول های بیلی روبین میزان زردی نوزاد را تشخیص می دهد . خوشبختانه امروزه مانند قدیم نیاز نیست تا با استفاده از روش های سنتی باعث صدمه به پوست نوزادان شویم . استفاده از دستگاه بیلی روبین متر برای کلینیک ها و پزشکان کودک شدیدا توصیه می شود .

قیمت خرید دستگاه تست و سنجش زردی نوزادان بیلی روبین متر
قیمت این دستگاه (سال ۹۶) در حال حاضر 
4/500/000 تومان می باشد.

این محصول در حال حاضر موجود است. برای خرید این محصول ، اطلاع از قیمت روز، انواع و شرکت های واردکننده این محصول و سایر تجهیزات پزشکی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اشتراک‌گذاری
5 نظر
  1. تلفن کارشناسان

  2. سلام و خسته نباشید قیمت فعلی دستگاه چقدر می باشد ممنون

  3. سلام قیمت حال حاضر دستگاه بیلی تست چقدر هست؟

  4. سلام، قیمت دستگاه بیلی روبین چند هست؟؟؟

  5. سلام وقت بخیر، قیمت فعلی دستگاه چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.